В Україні видана перша ліцензія на продаж та виробництво продуктів з маріхуани

 В Україні видана перша ліцензія на продаж та виробництво продуктів з маріхуани

Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію на імпорт високоякісної канабідіол (КБД) — сировини, екстрактів і концентратів, готових КБД-продуктів, обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД і продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок. Про це повідомляє biz.liga.net з посиланням на компанію С21 Investments Inc, яка інвестуватиме у виробництво такої продукції в Україні.

Команда C21 знаходиться в процесі подачі заявки на отримання додаткових ліцензій, в тому числі на вирощування конопель.

КБД-екстракти і продукти з мінімальним вмістом тетрагідроканнабінолу є законними в багатьох країнах Європейського Союзу. C21 тепер матиме можливість поширювати і продавати свої фірмові продукти в багатьох країнах ЄС.Компанія вже відкрила представництво в Києві.

C21 Investments Inc. культивує, обробляє і поширює продукти з канабісу в США. Компанія володіє площами, на яких вирощується конопля в штаті Орегон.

З 17 жовтня Канада стала другою країною світу, де можна вільно купувати і продавати марихуану. Жителі Канади віком від 18 років можуть купити в авторизованих магазинах один грам канабісу.

Сейм Литви 11 жовтня ухвалив поправки до закону, які узаконили медикаменти з вмістом коноплі.

Днями повідомлялося, що американські штати Мічиган, Міссурі і Юта проголосували за легалізацію конопель в медичних і рекреаційних цілях.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар