В Единбурзі відбудеться фестиваль «Жінки в пиві»

 В Единбурзі відбудеться фестиваль «Жінки в пиві»

20-23 жовтня в Единбурзі відбудеться фестиваль «Жінки в пиві» (WiB Fest), який організовує група «Жінки, які п’ють» Beers Without Beards.

Група об’єднається з единбурзькими пабами, щоб продемонструвати найкращі броварні, що належать жінкам у Великій Британії, зокрема Lost and Grounded, Wild Card, Merakai і місцеву пивоварню Newbarns.

Захід Women Who Beer прийме пивні групи під керівництвом жінок з усієї країни. Також відбудеться запуск чотирьох спільних сортів пива, зварених учасницями групи для фестивалю.

Цього року до програми фестивалю додадуться два нові заходи: одноденний галузевий захід з бесідами та дегустаціями, а також забіг, організований спільно з місцевою біговою групою Good Time Running для збору коштів для благодійного партнера WiB Fest.

На галузевому заході буде проведено низку панельних дискусій і доповідей на різні теми, пов’язані з проблемами, з якими стикається пивна індустрія Великої Британії. Крім того, протягом дня учасники можуть насолодитися нетворкінгом, щоб переглянути або спробувати продукти, представлені спонсорами фестивалю.

Джерело: www.beer.ua 

Читайте також:
Горілка, водка чи оковита?
Українські креативники створили патріотичні етикетки для пива

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті