Уряд затвердив порядок реєстрації декларації для малих виноробів

 Уряд затвердив порядок реєстрації декларації для малих виноробів

Тепер замість 140 дозвільних документів та дворічної бюрократії необхідно подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази, яка реєструється упродовж одного дня, повідомлии у Торгово-промисловій палаті України.

«Ми з нетерпінням чекали на це рішення, і нарешті воно прийнято. Національний виноробний форум – це відправна точка для розробки карти подальних узгоджених дій на благо виноградно-виноробної галузі країни. Захід вже не перший рік всебічно підтримує виноградно-виноробну галузь України. Закон прийнято завдяки справжнім патріотам виноградно-виноробної галузі, які приклали чимало зусиль для втілення у реальність практики декларування відповідності матеріально-технічної бази: Степану Кубіву, Андрію Вадатурському, Роберту Горвату, Максиму Мартинюку, Геннадію Чижикову. Дякую кожному причетному до цього, за підготовку необхідних підзаконних актів, щоб закон запрацював не тільки на папері. Вітаю українських виноробів! Українському вину бути!», – сказав голова комітету АПК при ТПП України Олег Юхновський.

Нагадаємо, що на шляху розвитку виноробства в Україні вже прийнято два закони:

  • Перший – відмінив окрему ліцензію на торгівлю виробленими з власної сировини винами і медовими напоями, вартість якої становила 500 тисяч гривень.
  • Другий – усунув бюрократичні перепони, знизивши кількість необхідних для запуску бізнесу документів зі 140 до 3. Це заощадить майбутнім виноробам час і гроші, які вони зможуть вкласти у виробництво.

В планах – перекваліфікувати вино із суто алкогольного продукту на продукт харчування, як у Європі, та започаткувати справжнє свято вина.

«Мета, яку ми переслідуємо: створення таких умов, щоб в Україні вигідніше було працювати легально. Ми хочемо максимально спростити процедуру реєстрації бізнесу, що в свою чергу відіб`ється на створенні нових легальних робочих місць, поліпшенні якості продукції в умовах конкуренції, збільшенні надходжень до місцевих бюджетів. На мою думку, це єдино правильний шлях до зміцнення економіки держави в цілому. Бізнес потрібно зацікавлювати працювати чесно і прозоро, а не заганяти в тінь!», – сказав народний депутат України Андрій Вадатурський.

Порядок та форму подачі декларації можна скачати за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар