Уряд запропонує доступні кредити малому та середньому бізнесу

 Уряд запропонує доступні кредити малому та середньому бізнесу

Уряд найближчим часом запропонує малому та середньому бізнесу систему доступних кредитів. Про це заявила віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє «Укрінформ».

«Зараз ведемо на фінальній стадії перемовини з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄББР), який через державні та деякі приватні банки надаватиме довготривалі доступні кредити, не прив`язані до курсу валют. Це буде дуже привабливо для малого та середнього бізнесу, такий доступ до дешевого кредитування, який держава сама поки що не може запропонувати. Тому ми шукаємо зовнішні ресурси, щоб зробити це», — сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона також назвала ще один зовнішній проект із допомоги малому та середньому бізнесу від ЄС. Суть його у тому, що буде створено 15 центрів у різних областях, які надаватимуть консультативну допомогу щодо створення бізнес-планів, налагодження бізнесу згідно з європейськими стандартами.

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України схвалила ініціативу Тернопільської облдержадміністрації із запровадження програми часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва, яка дає змогу отримати кредит за відсотковою ставкою 7,5% річних у гривнях.

«Те, що ми побачили на Тернопільщині, оту особливу систему кредитування й використання коштів для малого і середнього підприємництва, ми в ідеалі хотіли б бачити у всій Україні», — додала Климпуш-Цинцадзе.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар