Українські вина KOBLEVO презентували на міжнародній конференції в Кам’янці-Подільському

 Українські вина KOBLEVO презентували на міжнародній конференції в Кам’янці-Подільському

Українські вина KOBLEVO презентували на IV Міжнародній Благодійній науково-практичній конференції «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», що відбулася 1 червня 2023 р. у Кам’янці-Подільському, в готельно-ресторанному комплексі «Клеопатра». На ключовій події садівничого сектору зібралося понад 200 учасників, які дізналися про спеціальну автентичну серію вин KOBLEVO та скуштували їх.

Автентична лінійка вин вирізняється дизайном етикетки із зображенням унікального Самчиківського розпису, який сягає глибини народної пам’яті. Такими малюнками з вираженими мазками яскравих кольорів здавна розписували будинки зовні та в середині, посуд та інші побутові речі. Народне українське малярство з Південно-Східної Волині, що практично зникло з нашого ужитку та пам’яті, тепер відновлюється завдяки небайдужим серцям та шириться Україною, – кажуть у компанії.

Окрім автентичної лінійки, на конференції презентували ще й класичну лінійку вин KOBLEVO Reserve: червоне сухе Merlo Reserve, біле сухе Pinot Grigio Reserve, червоне сухе Cabernet Reserve. Також компанія KOBLEVO надала продукцію для благодійного аукціону товарів і послуг для підтримки ЗСУ, який відбувся наприкінці конференції за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні».

Наразі автентична серія налічує 4 позиції українського вина: «Стефанія», «Мрія», «Моя Червона Калина» та «Вільна Пташка». Кожна позиція вина – це ще один візерунок, ще одна частинка нашої історії.

«Стефанія» – вино KOBLEVO червоне ординарне столове напівсолодке. Назва присвячена пісні гурту Kalush Orchestra, яка перемогла на пісенному фестивалі Євробачення 2022.

«Мрія» – вино KOBLEVO біле ординарне столове напівсолодке. Мрія як елемент символізму підкреслює незламність духу українського народу. Мрію не здолати та не перемогти нікому і ніколи. Жовто-блакитна гама кольорів на етикетці символізує український прапор як символ Державності.

«Вільна Пташка» – вино KOBLEVO біле ординарне столове сухе з сортів винограду Трамінер та Аліготе. В основу покладений символізм найголовнішої мрії кожного українця бути вільними. Символ вільного птаха підкреслює прагнення українського народу до свободи.

«Червона Калина» – вино KOBLEVO ординарне столове сухе червоне з сортів винограду Каберне та Мерло. Назва вина присвячена відомій пісні «Ой у лузі червона калина». Із символа української нації вона стала символом нашої сьогоднішньої боротьби: за життя, свободу, майбутнє та Україну. Червона, як і люблячі та вільні серця українців, вона незламно продовжує розквітати. І на етикетках вина від KOBLEVO також.

– Вина автентичної лінійки вразили, по-перше, яскравими оригінальним етикетками, які одразу привертають увагу. Адже подібних етикеток вин не побачиш ніде. Смак – вишуканий, тонкий. Презентація відкрила по-новому вже знаного українського виробника, – ділиться враженнями представник відділу автоматизації компанії SKLAD SERVICE Андрій ГОНЧАРЕНКО.

– Обов’язково додам вина KOBLEVO до особистого асортименту. Презентовані зразки стануть ідеальним доповненням для теплої родинної святкової вечері, – ділиться директор з розвитку компанії «Родоніт Агро» Олег ДУБИНА.

Більше про вина KOBLEVO читайте в новому журналі «Напої. Технології та Інновації», який уже зовсім скоро можна буде завантажити безкоштовно. Слідкуйте за новинами.

Читайте також:
Українські вина KOBLEVO презентували на головній події у світі кіно – Cannes Film Festival 2023

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті