Українські яблука поїдуть в Індію

 Українські яблука поїдуть в Індію

В результаті спільної роботи Асоціації, Держпродспоживслужби України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та Міністерства закордонних справ України, яка була підтримана рекордною кількістю народних депутатів Аграрного комітету Верховної Ради України, фітосанітарними органами Республіки Індія було прийнято рішення про відкриття власного ринку для яблук з України.

Українські яблука урожаю 2018 року вже можуть бути поставлені до Індії за умови дотримання встановлених фітосанітарних умов. Індійською стороною визначені особливі умови поставки українських яблук, з метою забезпечення належного фітосанітарного контролю, до яких відносяться особливі температурні умови постачання, зокрема витримка яблук до моменту відвантаження з України при температурі 0ºС впродовж 13 днів, що має бути зазначено у фітосанітарному сертифікаті.

Враховуючи потужне просування українських фруктів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, яке здійснює Асоціація УКРСАДПРОМ протягом останніх двох років, створенням стендів на виставках Asia Fruitlogistica 2017 та Asia Fruitlogistica 2018, великий попит з боку індійських імпортерів, це є безумовною перемогою українських садівників.

“Відкриття ринку Індії для українських яблук є подією номер один не тільки для садівників, а й для України в цілому. Індія спроможна повністю замінити російський ринок збуту, який був основним для українських яблук до 2014 року, а також призведе до необхідності покращити технології вирощування і зберігання, що не вимагалось для російського ринку, оскільки термін транспортування до Індії складає близько одного місяця. Крім того, це призведе до розвитку морської логістики фруктів при експорті з України і дозволить суттєво збільшити товарообіг між Україною та Індією, враховуючи обсяг і істотно більшу вартість українських яблук, порівняно із, наприклад, зерновими культурами, які експортуються до Індії”, – зазначив голова Асоціації Дмитро Крошка.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар