У Великій Британії відкриється поп-ап-паб для собак

 У Великій Британії відкриється поп-ап-паб для собак

Пивоварня ShepherdNeame у рамках фестивалю PawsinthePark відкриє «паб для собак» під назвою TheDogandBear.

Паб відкриється в поселенні Детлінг і пропрацює лише два дні – 17 і 18 вересня. За цей час власники вихованців отримають від Shepherd Neame мерч – бандани та керамічні миски з логотипом пивоварні, зможуть влаштувати фотосесію у спеціальній селфі-зоні, виграти подарункові картки на 50 фунтів стерлінгів та, звичайно, випити пива.

У рамках фестивалю Shepherd Neame презентує нову лімітовану серію ласощів для собак, виготовлених із пивної дробини. Продукт розробляли із компанією Tunbridge Wells Dog Biscuit Company. Собакам запропонують для початку «продегустувати» новинку, а вже потім їхні власники вирішать, купувати її чи не купувати.

Собаки також зможуть перекусити морозивом Jude’s, яке виготовлене з безпечних для них інгредієнтів. Морозиво створене на рослинній основі та містить справжнє фруктове пюре із полуниці, яблука або банана.

Раніше компанія Anheuser-Busch у Національний день собаки випустила пиво Busch Dog Brew. Безалкогольна суміш призначена для тих собак, які не можуть їсти сухий корм — до складу «пива» входить свинячий кістковий бульйон, селера, кукурудза, імбир, куркума, базилік та м’ята.

Джерело: www.shepherdneame.co.uk

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті