У наступному році держпідтримка аграріїв стане адресною — Гройсман

 У наступному році держпідтримка аграріїв стане адресною — Гройсман

Наступного року програми підтримки агровиробництва будуть посилені і стануть більш адресними, а на їх фінансування у бюджеті буде передбачено понад 7 млрд грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, вітаючи працівників сільського господарства з їхнім професійним святом

За його словами основна мета збільшення держпідтримки — нарощування виробництва та збільшення присутності на світовому ринку продовольства.

— Завдання Мінагрополітики — вдосконалювати і краще таргетувати підтримку. Наступного року фінансування програм сягне понад 7 млрд грн. Потрібні кращі механізми адресної підтримки, аби агровиробники мали більше можливостей. Ми маємо не тільки бути присутніми на світових ринках, потрібна глибинна переробка всередині країни, — сказав глава уряду.

Він зазначив, що 2018 рік став вельми результативним для агровиробників, адже врожай зернових сягнув 65 млн тонн проти 61 млн рік тому. При цьому понад 6 тис. підприємств отримали державну підтримку, а майже 104 тис. домогосподарств користуються програмами дотацій на худобу.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар