У Києві відбудеться Міжнародний Дегустаційний конкурс вин і спиртних напоїв Ukraine Wine&Spirits Awards

 У Києві відбудеться Міжнародний Дегустаційний конкурс вин і спиртних напоїв Ukraine Wine&Spirits Awards

2-4 листопада в Міжнародному виставковому центрі відбудеться виставка Wine&Spirits Ukraine 2021, у рамках якої пройде Четвертий Міжнародний Дегустаційний конкурс вин і спиртних напоїв Ukraine Wine&Spirits Awards.

Захід проходитиме за підтримки та участі Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє. Інформаційним партнером виставки є сайт http://techdrinks.info/ та журнал «Напої. Технології та Інновації».

Читайте також: Виставка Wine&Spirits Ukraine 2021 збере виробників вин з усього світу та України

Конкурс збере 50 найкращих професіоналів винної індустрії України та Європи, які протягом 2 днів продегустують продукцію сліпим методом, щоб вибрати найдостойніші вина і міцний алкоголь, представлені на українському ринку.

Усі медалі, отримані на конкурсі, компанії зможуть надалі розміщувати на етикетці свого продукту.

Конкурс проходитиме відповідно до стандартів Міжнародної організації винограду і вина OIV. Серед журі конкурсу – найкращі сомельє України та Європи, які нададуть незалежний, нейтральний і експертний вердикт по винам та спиртним напоям.

Офіційна церемонія нагородження відбудеться на виставці Wine&Spirits Ukraine 2 листопада 2021.

Із переможцями минулорічного Дегустаційного конкурсу вин і спиртних напоїв Ukraine Wine&Spirits Awards можна ознайомитись за посиланням: Відомі переможці Міжнародного дегустаційного конкурсу «Ukraine Wine&Spirits Awards 2020»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті