У компанії Chateau Chizay витримують кавові зерна в бочках із вина

 У компанії Chateau Chizay витримують кавові зерна в бочках із вина

Chateau Chizay продовжує співпрацювати з компанією «Світ кави». Так, зараз уже втретє виробники проводять експеримент: сирі кавові зерна витримують у бочках з-під вина. Цього року – з-під«Троянди Карпат» і «Кагору Закарпатського» від Chateau Chizay.

Як повідомляють виробники, кава під час витримки в бочках з-під вина набуває надзвичайних властивостей, що виявляють себе після обсмаження в ароматі та смаку в філіжанці. Пам’ять про чудове вино у благородному дубі подарує зернам кави магію, зазначають у компанії Chateau Chizay.  

– Усі рази ми засипали 120 кг зеленого зерна. Цього разу ми маємо 2 бочки з білого й червоного вина. Ми засипали зерна з Руади двох типів обробки. Зерно натурального методу обробки засипали в бочку з-під «Троянди Карпат». Ми очікуємо, що це зерно вбере в себе вологу, ароматику, ефірні олії, і це буде найкраще з того, що ми вже робили в Chateau Chizay. В другу бочку з «Кагору Закарпатського» ми засипали зерна митого методу обробки. Це зерно буде ідеальне для еспресо, – розповідає представниця компанії «Світ кави» Наталя Остапюк.

Читайте також:
З вірою в Перемогу рухаємося вперед!
«Винхол Оксамитне»: сезон 2022 та плани на майбутнє

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті