Третя міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка» відбудеться 12-13 грудня у Рівному!

 Третя міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка» відбудеться 12-13 грудня у Рівному!

Чи можна заробити на ягодах? Так, це реально. Але є сенс заробляти втричі більше на перероблених продуктах на основі ягід і фруктів – напоях, джемах, сухофруктах, продуктах детоксикації тощо. Тому запрошуємо до участі у конференції тих, хто усвідомив це, хто робить ставку на потенціал і якість продукту, зацікавлений у створенні власного унікального високорентабельного бізнесу.

Дводенна конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка – 2019» адресована представникам ягідної, садівничої та переробної галузей. Це унікальна платформа для популяризації нових технологій, передового світового досвіду та інноваційних методів у сфері вирощування, зберігання, переробки з подальшим продажем ягідної продукції на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Торішня конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка», що відбулася напередодні Різдва у Рівному, зібрала більше 300 гостей з усієї України, а також Польщі, Білорусії, Грузії, Італії, Молдови. Таким чином, подія показала актуальність питань, а також тем, які висвітлювали українські та європейські експерти. Ознайомитися з інформацією та фотоматеріалами конференції можна за посиланням.

Програма наступної конференції стане ще більш цікавою та охопить весь ланцюжок процесів: від підготовки ягідного поля – до позиціонування свіжої чи переробленої продукції на міжнародних ринках. Конференція складатиметься з теоретичної частини 12 грудня, що включить виступи експертів ягідного ринку, керівників/власників успішних ягідних ферм, фруктових розплідників, переробних підприємств, науковців, представників державних структур, провідних європейських компаній – виробників техніки, устаткування, засобів захисту та догляду за рослинами. До програми включено презентації та дегустацію продуктів, виготовлених на основі перероблених ягід.

13 грудня – в рамках практичного дня конференції – вирушимо у бізнес-тур в одне з кращих
українських підприємств,
яке має досвід роботи в галузі вирощування ягід, зберігання, сортування (упаковки), переробки та успішних продажів.

Ключові теми охоплять питання успішного вирощування ягід, технологій зберігання, а також засобів їх переробки та продажу, як для внутрішнього, так і зовнішнього ринку. У конференції візьмуть участь представники українських й зарубіжних компаній у сфері зберігання та переробки ягід, а також заморожування, сушіння, консервування, виробництва соків, міцних напоїв, фруктово-ягідних вин тощо. Адже традиційні українські напої на основі ягід переживають відродження та обіцяють виробникам стати основною нового мега-успішного бізнесу.

Якщо говорити про свіжий ринок, то сьогодні стрімке зростання демонструє лохина високоросла, збільшуються площі насаджень та збільшуються продажі в Україні і світі. Саме тому найбільша тематична частина конференції буде присвячена лохині високорослій, в тому числі майстер-клас із зимової обрізки лохини. Під час конференції ми поговоримо і про особливості вирощування, продажу та переробки інших популярних культур, зокрема, суниці садової, малини та чорної смородини.

Окремо готуємо блок про такі перспективні культури в ягідному бізнесі, як ожина, жимолость, червона смородина, аронія, обліпиха і т.д., які поступово набувають популярності.

Організатор конференції – видавничий проект «Технології та інновації», у портфелі якого є галузеві професійні журнали, зокрема проект «Ягідник», журнали «Садівництво та виноградарство. Технології та інновації», а також інформаційні сайти http://www.techdrinks.info та http://jagodnik.info

Конференція отримає значну медійну підтримку – як центральних, так і регіональних ЗМІ. Слідкуйте за новинами в події та дізнавайтеся всі деталі заходу, імена спікерів та теми виступів! До зустрічі у Рівному 12-13 грудня.

Реєстрація на сайті: http://forum.techdrinks.info/
та за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Лариса Товкач:  +38 097 968 95 16
sad.nti@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар