Технології виробництва дистилятів презентують на XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 18 квітня в Києві

 Технології виробництва дистилятів презентують на XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 18 квітня в Києві

XII Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 18–19 квітня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина», збере потужну аудиторію дистиляторів, котрі обговорять ефективні технології виробництва якісних напоїв, зміни в галузі відповідно до останніх впроваджень у законодавстві, актуальні виклики та шляхи подальшого розвитку бізнесу тощо. Також виробники презентують свої напої учасникам форуму – а це, за попередніми прогнозами, близько 200 виробників пива, сидрів, квасів та дистилятів. Організатори Форуму – медіагрупа «Технології та Інновації» і фаховий спеціалізований журнал «Напої & Пиво. Т. І.» – запрошують взяти участь у Форумі та презентувати свій досвід та напрацювання.

Як відомо, в галузі виробництва дистилятів сталася знаменна подія – узаконено діяльність малих виробників міцних напоїв. Тому виробники крафтових дистилятів постали перед багатьма питаннями: як створити власний бізнес? Які перші кроки виробника мають бути на шляху до легалізації? Які підводні камені можуть виникати під час цього процесу?

Відповіді на ці та інші питання виробники міцних напоїв почують на XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв. Перед учасниками Форуму виступлять фахівці в галузі виробництва дистилятів, які звернуть також увагу на важливі технологічні аспекти, поділяться своїм досвідом виробництва міцних напоїв.

Паралельно з виступами фахівців відбудеться виставка напоїв. Зокрема, виробники презентують напої на базі фруктів, ягід, трав, меду та інших природних компонентів: сидри, медівки і медаки, дистиляти, віскі, палинки, кальвадоси та ін. Учасники обговорять технологічні нюанси виробництва цих напоїв, заглибляться в тонкощі майстерності, ознайомляться з новими технічними рішеннями. Минулого року на Форумі, що відбувся 7 вересня у Львові, свої напої презентували такі виробники, як Strong Distillery, Plandzhiyev Craft spirits, Верховинка, «Файна Фляшка», «Бахус».

Загалом, на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв буде порушено багато тем, серед яких – такі питання: які інгредієнти використовувати для виробництва якісного пива; як досягнути стабільності пива; як позбутися пивних дефектів; які стилі пива актуальні сьогодні; як вийти на міжнародний ринок та підвищити продажі на внутрішньому ринку тощо. Тільки найактуальніша інформація від майстрів пивної справи! Все задля того, щоб розкрити потужний потенціал і різноманіття пивного бізнесу, довести його ефективність та перспективність, запропонувати шляхи вдосконалення технічної бази і технологій тощо.

Після основної частини Форуму відбудеться дегустація пива, дружня вечеря, екскурсія на виробництво у Beermaster Brewery & Pub. Також відбудеться Благодійний аукціон, де збиратимуть кошти для потреб підрозділу, в якому служить Дмитро Самойлов із Kyiv Local Brewery.

Більше про те, що заплановано під час форуму, читайте на сайті https://forum.techdrinks.info/ua/event/43

Організатори запрошують до співпраці. Спільними зусиллями будемо популяризувати українських виробників пива, сидрів, дистилятів та працювати задля Перемоги!

Детальніша інформація про Форум та умови участі – на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/43

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Також зареєструватися на Форум можна за посиланням, заповнивши гугл-форму.

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, головний редактор/засновник журналу Напої&Пиво. ТІ»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті