Сімейні фермерські господарства платитимуть податки за спрощеною системою

 Сімейні фермерські господарства платитимуть податки за спрощеною системою

Українські селяни, зареєстровані як фізичні особи – підприємці, які створили сімейні фермерські господарства платитимуть податки за спрощеною системою. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат, голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Южаніна зазначила, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», підписаний Президентом, незабаром набере чинності.

За її словами на аграріїв чекає ціла низка змін:

  • Українські селяни, зареєстровані як фізичні особи — підприємці, які створили сімейні фермерські господарства, зможуть працювати за спрощеною системою оподаткування та ставкою єдиного податку, встановленою для четвертої групи.
  • Податок на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) спрямовуватиметься до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок.
  • Встановлено податок за лісові землі як сукупності земельного податку та рентної плати.

«Це зміни, яких уже давно вимагав аграрний сектор української економіки. Прийняття даного Закону є справжнім проривом для агросектору зокрема і великим кроком для України як аграрної країни загалом», — зазначила голова податкового комітету.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар