Семінар по вирощування щеплених саджанців волоського горіху відбувся на Житомирщині

 Семінар по вирощування щеплених саджанців волоського горіху відбувся на Житомирщині

Нову технологію вирощування саджанців волоського горіха у горщиках презентували учасникам семінару 22 вересня на провідному підприємстві «ІМПАК», що на Житомирщині, де вирощують горіхи української, молдавської та європейської селекції. Нещодавно новаторська сільськогосподарська компанія висадила 80 га саджанців волоського горіха за американською технологією – у горщиках.

Фотозвіт

– Перевагою наших рослин є швидка адаптація до відкритого ґрунту. Коли в розплідниках викопують дерева і висаджують їх в ґрунт, вони повинні ще рік приживатися. Ми запозичили цю програму вирощування горіхів у американців. Вирощуємо горіхи в горщиках. При висаджуванні коріння абсолютно не ушкоджуються і не втрачається даремно один рік на адаптацію, адже дерево 100% приживається одразу, – коментує директор підприємства Сергій Малиновський.

Семінар охопив теми української селекції та виведення зимостійких сортів горіха, європейський досвід селекції, торгівлі імпортними саджанцями в Україні. З доповідями виступили селекціонери Наталія Гаврилець та Зінаїда Кожухарь, селекціонер з Польщі Анна Янковська, власник розсадника «ІМПАК» Сергій Маліновський, постачальник посадкового матеріалу Сергій Новосад.

Детальніше про поради та досвід експертів горіхового бізнесу, про розплідник підприємтсва “ІМПАК” читайте у наступному випуску журналу “Орешник”.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар