Садівчничі господарства об`єднуватимуть для створення експортних партій волоського горіха

 Садівчничі господарства об`єднуватимуть для створення експортних партій волоського горіха

Для експорту волоського горіха потрібна кооперація садів, які створені у легальний спосіб. Це дозволить сформувати товарні партії продукції й підвищить конкурентоздатність на ринку. На цьому наголосив віце-президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Геннадій Юдін.

«Жоден, навіть найбільший виробник, не зможе самостійно виконати серйозний контракт. Тому ми вже з наступного року почнемо об’єднувати садівничі господарства для створення великих експортних партій — так, щоб вони вже з третього-четвертого року життя саду могли вигідно продавати врожай», – заявив він.

Також, на думку Геннадія Юдіна, щоб вирішити проблему якісної експортної партії горіха, потрібно створювати сучасні сортові сади. Адже придбана від населення продукція різнорідна за сортовим і якісним складом.

Легальне ведення бізнесу, крім можливості без посередників експортувати вирощене, дозволяє господарствам претендувати на державну підтримку – отримати кошти може лише офіційно зареєстрований суб’єкт господарської діяльності, що спеціалізується на садівництві.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар