Пиво – це вино, оскільки Heineken купує Distell

 Пиво – це вино, оскільки Heineken купує Distell

Пивоварний гігант Heineken зробив пропозицію про поглинання південноафриканському виробнику вина та міцних спиртних напоїв – компанії Distell.

15 листопада 2021 року Heineken зробила пропозицію про поглинання акціонерам південноафриканської винно-спиртової групи Distell. У пропозиції вартість акцій Distell становить 40,1 південноафриканського ранду (приблизно 2,2 мільярда євро). Пропозиції передували місяці аналізу та переговорів.

Якщо поглинання буде успішним, Distell розділиться на дві частини. Частина компанії, яка включає сидр, готові до вживання напої, спиртні напої та вино, буде об’єднана з існуючими підприємствами Heineken у Південній Африці, Намібії та Східній Африці під тимчасовою назвою Newco. Інші частини Distell будуть передані дочірній компанії Distell під назвою Capevin.

Distell випускає такі продукти, як бренді Klipdrift, вина Nederburg, Two Oceans та Durbanville Hills, лікер Amarula, сидр Hunter’s Dry та Savanna, а також віскі Knights та Bain’s. Також серед винних брендів Distell – Chateau Libertas, Neethlingshof, JC Le Roux, Pongrascz та Fleur du Cap, Zonnebloem.

Читайте також: Кризис и алкогольный рынок: прогнозы аналитиков

Генеральний директор Distell Річард Раштон схвалює пропозицію Heineken, заявивши: «Ця пропозиція є демонстрацією сили лідируючих позицій Distell у Південній Африці та зростання на окремих африканських ринках, а також цінності наших брендів та людей, які мають потенціал для створення значної цінності для наших акціонерів негайно”.

Генеральний директор Heineken Дольф ван ден Брінк також натхненний злиттям: «Разом ми зможемо краще обслуговувати наших споживачів та клієнтів за рахунок унікального поєднання провідних брендів у кількох категоріях та збільшення присутності на ринку. Підприємства поділяють загальні цінності, які базуються на сімейних відносинах, спадку, довгострокових перспективах, духові підприємництва та повазі до людей та планети».

Ключом до угоди є середньостроковий потенціал африканських ринків пива, що розвиваються, і, зокрема, вин і спиртних напоїв преміум-класу.

За матеріалами сайту www.wine-business-international.com

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті