Презентуйте свої напої – вина, дистиляти, настоянки, наливки, соки тощо – на міжнародній конференції для садівників, ягідівників, горіхівників у Кам’янці-Подільському!

 Презентуйте свої напої – вина, дистиляти, настоянки, наливки, соки тощо – на міжнародній конференції для садівників, ягідівників, горіхівників у Кам’янці-Подільському!

Виробники міцних, слабо- та безалкогольних напоїв із ягід та фруктів можуть презентувати свою продукцію на IV Міжнародній Благодійній науково-практичній конференції «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», що відбудеться 1 червня 2023 р. у  Кам’янці-Подільському, в готельно-ресторанному комплексі «Клеопатра». Конференція збере велику аудиторію з усієї України. Тому презентація напоїв на такому заході – це насамперед про пошук нових клієнтів та рекламу своєї продукції. 

Організатори міжнародної конференції – медіагрупа «Технології та Інновації», видавці відомих журналів «Ягідник», «Садівництво та Овочівництво. Т.І.», «Горішник», «Напої. Т.І.», – мають широкий арсенал інструментів і методів для поширення інформації всіма можливими шляхами: в друкованих виданнях, на інтернет-сайтах, в соціальних мережах, шляхом адресної розсилки тисячам читачів і партнерів.

IV Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» збере садівників, ягідівників, горіхівників, переробників, керівників, головних спеціалістів ягідних, садівничих та овочевих господарств, переробних підприємств і компаній із заморожування продукції, представників технологічних компаній, науковців тощо. Загалом очікується до 200 людей із різних регіонів.

У програмі конференції – не тільки виступи фахівців ягідної галузі, а й виставка напоїв і продуктів переробки ягід, фруктів та овочів. Так, відбудеться презентація-дегустація соків, вина, настоянок, наливок, сидрів, медових напоїв, дистилятів тощо.

Традиційно, напої, презентовані на конференції, викликають жваве зацікавлення аудиторії. Так, наприклад, заходи медіагрупи «Технології та Інновації» постійно відвідують такі компанії, які презентують свою продукцію: Famberry, TM SHIKARDEN, «Ягідна поляна», «Вітамін 2015», «Еко край», «Медовий спас», «Маотай», «БАХУС», «Мед заповітного краю» від Олега Куща, «Агромаркет», Bondarchuk winery, «Файні ябка», винарня Ігора Самойленка тощо. Виробники компаній завжди задоволені участю в таких заходах, адже це унікальна можливість живого спілкування зі споживачами і потенційними партнерами, укладання угод і домовленостей.

Виробники напоїв презентують свою продукцію, кожен на окремому стенді, під час заходу проводять дегустації і, за бажання, групові презентації нових продуктів. Організатори готові їм у цьому всіляко сприяти.

Як бонус, про кожного з фудпартнерів буде опублікована новина з коментарем на потужних інформаційних платформах медіагрупи «Технології та Інновації»: на спеціалізованому сайті «Напої. Технології та Інновації» techdrinks.info, а також на сайтах www.techhorticulture.comwww.jagodnik.info. Публікації передбачені і в журналах «Напої. Технології та Інновації», «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник». 

IV Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» триватиме 2 дні.

1 червня – пленарна частина конференції. 

Зокрема, в програмі планується: 
• обговорення ситуації в садівничій галузі під час воєнного часу та пошук шляхів їх вирішення;
• виступи українських та іноземних експертів про успішний досвід вирощування і переробки садових  культур – зерняткових, кісточкових, горіхоплідних;
• презентація новітніх технологій;
• виставка сучасних технологій, техніки та обладнання для садівництва і переробки;
• презентація і дегустація продуктів на основі плодів і ягід: соків, сидрів, плодово-ягідних вин, настоянок і наливок, дистилятів, джемів, пюре, сухофруктів та ін. 

Наприкінці першого дня відбудеться вже традиційний благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва та овочівництва, щоб зібрати кошти для ЗСУ і зробити свій посильний вклад у нашу спільну Перемогу. Аукціон відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні». 

2 червня – бізнес-тур на провідні господарства регіону – «Голд Ромі» та «Макосад». Програма бізнес-туру – за посиланням: http://surl.li/gtwhs 

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, технологічні компанії, що спеціалізуються на догляді і захисті рослин, а також представники торговельних мереж і компаній-експортерів.

Медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено понад 30 масштабних заходів, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо.

Більше новин про конференцію та програму читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/39 

Реєструйтеся на конференцію «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» 

Телефон для бронювання номерів у готелі «Клеопатра»: 0673805404. Учасникам конференції надається знижка 5 % на проживання в готелі.

Головні партнери події: Група компаній EFT GROUP, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, FILOCAL.

Партнери бізнес-туру: ТОВ «ГОЛД РОМІ», ТОВ «МАКОСАД»

Партнери події: Самміт-Агро Юкрейн, Рамос, САД ОК, БТУ-ЦЕНТР, Левада, Агрітема, Макіта, Родоніт Агро, ЕКООРГАНІК,  KONSORT, Біохім Агро, ПрофПолив, Евкаліпт Р, Bayer

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, діджитал-агенція «Інфо-Агро».

Умови участі в конференції:
В ролі учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір); Для дрібних – 1500 грн один день, 2000 грн два дні (до 5 га). Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті