Органічний крафтовий лікер та горілка з лохини: нові експерименти відомої компанії СВК «Ягідки» скоро будуть доступні для споживачів

 Органічний крафтовий лікер та горілка з лохини: нові експерименти відомої компанії СВК «Ягідки» скоро будуть доступні для споживачів

Відома компанія СВК «Ягідки», що на Київщині, незабаром презентує новинку – лікер із лохини міцністю 22 %. Про це проєкту «Напої. Технології та Інновації» розповів директор компанії Олексій ПРОКОПЧИК.

У 2022 році компанія СВК «Ягідки» почала співпрацювати з виробником фруктових дистилятів – великим спиртзаводом із Тернопільщини, на якому з 4 тонн лохини зробили 140 літрів органічного лохинового спирту міцністю 96 %.

– З додаванням пюре з лохини ми виготовили 3 види горілки: лохинову, лохинову з лавандою, а також лохинову з лавандою та медом. Дегустуючи ці напої, ми зрозуміли, що це справді смачно та цікаво, але… не своєчасно. Це як з культурою споживання віскі: хтось купує, але 92 продажі зі 100 припадають саме на горілку, тому ми вирішили зробити ще четвертий напій – класичний лохиновий лікер міцністю 22 %. Ми не додавали до нього цукру, бо наша ягода дуже солодка, але він на основі спирту, тобто це повністю органічний крафтовий лікер, який виготовили на професійному обладнанні знавці дистиляційної справи, – розповів Олексій Прокопчик.

Компанія ще не випустила лінійку цих напоїв, бо досі обирає пляшку для них. За словами Олексія Прокопчика, скоріше за все, це буде подарунковий продукт, обсяги виготовлених напоїв дуже малі для того, щоб реалізовувати їх у торговельних мережах:

– Це наші перші напрацювання переробки, але ми розуміємо, що це дуже дорого. Тому ми спробували, прорахували і вирішили, що не будемо виготовляти ці напої на постійній основі. Це буде наш ексклюзив, – поділився Олексій Прокопчик.

Читайте також:
«Палиночка Монахів Францисканців» – новий напій Першої Закарпатської Палинчарні з 500-річною історією
Джини з гумі, айви, калини, кизилу і навіть буряка виготовляє виробник на Дніпропетровщині

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті