Новий дизайн “Артемівського” до дня народження ARTWINERY

 Новий дизайн “Артемівського” до дня народження  ARTWINERY

Провідний український виробник класичних ігристих вин ARTWINERY оголошує про оновлення дизайну пляшок ТМ «Артемівське». У новому оформленні осучасненої етикетки використаний винний фактурний папір, елегантні лаконічні шрифти, мерехтливе світло-жовте золото та приглушені шляхетні кольори — чорний, світло-бурштиновий, синій, білий. На витонченому горлі пляшки з темного скла з’явився елегантний брендований чокер.

Новий стиль «Артемівського» поєднує динамічні лінії, монохромну композицію кольорів та преміальне поєднання відтінків. Актуальний дизайн підкреслює сучасність бренда, котрий іде в ногу зі світовими тенденціями та задовольняє вподобання тих, хто цінує якість і натуральність. Зазублина в центрі етикетки нагадує кромку виноградного листя та край мушлі — неперевершені форми, створені природою.

Як би не змінювалося оформлення пляшок, якість ігристого вина ТМ «Артемівське» лишається такою ж високою, адже воно створюється із суворим дотриманням рецептури та класичного методу виробництва «Шампенуа» з обов’язковою витримкою в пляшці від 9 місяців до 3 років.

«Ми раді відзначити чергову річницю ARTWINERY новим оформленням пляшок лінійки ТМ «Артемівське», розглядаючи її як колекцію перлин виноробства. «Чорна перлина» білого напівсолодкого підходить для сімейного свята, «золота перлина» білого напівсухого — для гастрономічного пікніку та неформальної зустрічі друзів, «синя перлина» білого брюту якнайкраще пасує до урочистої вечері при свічках, «біла перлина» білого напівсолодкого — для надихаючого літнього бранчу та романтичної вечері», — коментує Євгенія Стадник, маркетинг-директор ПрАТ «Артвайнері».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар