На світовому ринку зростає попит на міцніші, але екологічніші RTD

 На світовому ринку зростає попит на міцніші, але екологічніші RTD

Попит на категорію напоїв RTD в Австралії, Бразилії, Канаді, Китаї, Німеччині, Японії, Мексиці, Південній Африці, Великій Британії та США значно збільшився. Про це йдеться звіті IWSR. RTD це категорія готових до споживання напоїв, здебільшого слабоалкогольних. Зазвичай їх випускають у металевих банках чи пляшках.

Споживачі надають перевагу цим напоям через їхню ціну, меншу кількість пластику в упаковці та більшу різноманітність смаків.

– Здатність виробників швидко реагувати на мінливі смаки споживачів – головний секрет зростання популярності RTD, говорить Бренді Ренд, директор IWSR в Північній та Південній Америці.

У США 44% споживачів обирають напої, керуючись його екологічністю. За даними IWSR, лише 1% нових RTD-продуктів було розлито у пластикову упаковку. Це на 5% менше, ніж у першій половині 2021 року.

Також у тренді опинилися два основні смакові напрями — «складні» та «прості» профілі. До напоїв зі складним профілем належать RTD із вмістом цукру та інших добавок, що підсилюють смак та аромат. «Прості» напої — легші та прозоріші, з освіжаючим характером, без цукру та глютену. Це спонукає покупців вибирати готові до вживання напої як «здоровішу» альтернативу.

Виробники все частіше представляють продукти з більш високим вмістом алкоголю: замість традиційних 3-5% на прилавках все частіше трапляються напої з міцністю від 5%. Половина всіх нових RTD, випущених у другій половині 2021 року, були міцністю від 5% або вищою.

Читайте також:
Концепції функціональних напоїв з натуральної сировини презентують на Drinktec 2022
Види бокалів для ігристого вина

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті