Концепції функціональних напоїв з натуральної сировини презентують на Drinktec 2022

 Концепції функціональних напоїв з натуральної сировини презентують на Drinktec 2022

Експерт із натуральних функціональних інгредієнтів Taiyo продемонструє на міжнародній виставці Drinktec захопливі концепції, які стосуються тенденцій виробництва пребіотичних та функціональних напоїв. Taiyo презентує інноваційні концепції напоїв із популярними інгредієнтами CherryShield™, Sunfiber® і Moringa в залі 5, на стенді 630.

На виставці в Мюнхені розробники продуктів і покупці, які шукають інноваційні, корисні для здоров’я інгредієнти, ознайомляться, наприклад із таким інгредієнтом, як екстракт морінги S. Він містить глюкозинолат glucomoringin (GMG) – так званий генетичний перемикач, який активує природні фізіологічні механізми, що допомагають організму виробляти більше енергії. Також ця речовина має протизапальні властивості, захищає від нейродегенеративних захворювань. Позитивний ефект GMG довели численні дослідження.

Функціональні напої – це загальна назва безалкогольних напоїв, збагачених різними фізіологічно функціональними інгредієнтами (вітамінами, мінеральними речовинами, харчовими волокнами, пробіотиками, окремими амінокислотами, жирними кислотами, фосфоліпідами, екстрактами різних трав і рослин).

Концепція безалкогольних напоїв, що містить харчові волокна Sunfiber®, дозволяє виробникам створювати напої, які мають одночасно насичений ефект та освіжаючий смак. Ці напої можуть допомогти контролювати вагу. Це продемонструвало дослідження, під час якого виявили, що люди споживають на 70-100 калорій менше під час наступного прийому їжі після вживання такого напою. Адже вживання напою, збагаченого харчовими волокнами Sunfiber®, підвищує відчуття ситості. Легко засвоювана клітковина сприяє балансу корисних мікроорганізмів, таких як біфідобактерії та лактобактерії, покращує засвоєння мінералів, таких як кальцій і магній, знижує «поганий» холестерин.

Читайте також:
Як вибрати пробку для пляшки вина?

Також варто відзначити фруктовий порошок CherryShield™ з вишні Stevnsbaer. Пребіотичний ефект CherryShield™ посилюється харчовими волокнами Sunfiber®, сертифікованими ISO. CherryShield™ не містить цукру. Нев’язке харчове волокно Sunfiber® без кольору, запаху та смаку виконує технологічні функції, які зводять до мінімуму потребу в добавках. Ці фруктові порошки добре розчиняються у воді завдяки своїй пористій агломератній структурі, не містять глютену та ГМО. Ці продукти також перевіряються на поліфеноли та ДНК згідно з канадською програмою сертифікації TRU-ID.

Інша інноваційна концепція напою – це так звана Sleepwater, спеціально розроблена для споживачів, яким важко заснути або спати всю ніч. L-теанін допомагає розслабитися та зменшити стрес. Це сприяє регенерації організму, що, своєю чергою, корисно для імунної системи. З Sunphenon® TH30 Taiyo пропонує високоякісний екстракт зеленого чаю, який містить 30 % чистого L-теаніну – амінокислоти, що є у листі зеленого чаю Camellia Sinensis.

Більше інформації про L-теанін та його вплив на організм презентує керуючий директор Taiyo, доктор Штефан Зібрехт, у виступі на міжнародній виставці Drinktec 14 вересня 2022 року.

Про Taiyo GmbH:
Taiyo GmbH є піонером у дослідженні та виробництві функціональних інгредієнтів для харчової промисловості, виробництва напоїв, медичного харчування та фармацевтичної промисловості. Taiyo розробляє інноваційні інгредієнти, отримані з природних джерел для підтримки здоров’я. З моменту заснування в 1946 році компанія Taiyo зарекомендувала себе як лідер у розробці та виробництві емульгаторів, стабілізаторів, інгредієнтів на основі яєць і чаю, а також високофункціональних інгредієнтів для харчової та фармацевтичної промисловості. Сьогодні Taiyo виробляє понад 2000 харчових рецептур, оброблених яєць, фруктових напівфабрикатів, ароматизаторів, емульгаторів, стабілізаторів і функціональних інгредієнтів для різних виробничих потужностей по всьому світу. Завдяки власному дослідницькому та прикладному центру компетенції (Taiyo RACE) компанія Taiyo GmbH створює нові та інноваційні рецептури на основі останніх досліджень.

Більше інформації про Taiyo та його функціональні інгредієнти – на сайті www.taiyogmbh.com

Контакти компанії:
Taiyo GmbH
Marius Muszynski
Hagener Str. 20
D-58285 Gevelsberg
T +49 2332 9678820
m.muszynski @taiyogmbh.com
www.taiyogmbh.com

Пресцентр
Сандра Канкар
Біркенауер Тальштрассе 9
D-69469 Weinheim
T + 49 6201 188 18 24
sandra.cancar@akp-pr.d

Читайте також:
Георгій Арпентін: Основою високоякісних вин від Purcari Wineries plc є сучасні технології від винограду до бокалу

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті