На Херсонщині проведуть «I Всеукраїнський конкурс вина та бренді»

 На Херсонщині проведуть «I Всеукраїнський конкурс вина та бренді»

28 жовтня 2017 року у селі Веселе Херсонської області на території Виноробного господарства Князя П.М.Трубецького відбудеться «I Всеукраїнський конкурс вина та бренді».

Головною подією має стати дегустаційний конкурс вин та виноградного бренді, який проводитиме авторитетне професійне журі. Також в номінації «Народне визнання» будуть приймати участь усі бажаючі, які зможуть віддавати свої голоси вподобаним напоям. Переможці конкурсу отримають пам`ятні дипломи від професійного журі та окремо дипломи за “Народне визнання”.

По завершенню конкурсного дня учасників та гостей буде чекати різноманітна розважальна програма. Крім цього, всі матимуть можливість ознайомитись з одним із найстаріших в Україні виноробних господарств, відвідати екскурсію та продегустувати вина «Виноробного господарства Князя П.М.Трубецького».
Організатор конкурсу: Громадське обєднання «Українські виноградарі та винороби» за участю «Виноробного господарства Князя П.М.Трубецького».

Для участі в зазначеному конкурсі необхідно здійснити попередню реєстрацію в уповноваженої особи ГО «Українські виноградарі та винороби» Ширшикова Олега Яковича.

Заявки на реєстрацію можна надсилати на e-mail: shirshikov1717@gmail.com, або в особистих повідомленнях у Facebook: (https://www.facebook.com/profile.php?id=100011517122806)

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар