На аукціоні під час форуму пивоварів зібрали понад 80 тис. грн для підтримки ЗСУ!

 На аукціоні під час форуму пивоварів зібрали понад 80 тис. грн для підтримки ЗСУ!

Під час ХI Благодійного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7 вересня у Львові, в ресторані-пивоварні «Старгород», відбувся благодійний аукціон. Виручені на аукціоні кошти спрямували на підтримку підрозділу, в якому служить пивовар Сергій Ковтуненко. Щоб придбати автомобіль для підрозділу, потрібно 200 000 грн. Збір коштів з цією метою тривав упродовж усього дня. Загалом вдалося зібрати 81950 грн. Організатори Форуму – медіагрупа «Технології та Інновації» – вдячні всім, хто долучився до аукціону, а також ведучим – Дмитру Некрасову та Віктору Ващуку!

Лоти для аукціону надали партнери та учасники форуму: «100 сервіс», «Донау Лаб Україна», GEA Україна, «ПЕТ Технолоджіз», Castle Malting, «Семенівська броварня», «Хотянівська пивоварня», Concept Glass, «Микулинецький бровар», «Імпресс ЛКБ»,  Castlehill Brewery, «Шкварка. Лєґуміни до пива», «Теплі моря», Strong Distillery, «Рогатий заєць».

Лоти придбали представники таких підприємств: Klymko Brewery, пивоварня «ШИФР», Юлія Кириленко (Blinkers Brew), «Подільський бровар», «АртБакс», Castlehill Brewery, «Файна Фляшка», «Старгород», Brater Brewery, Katran, «Хотянівська пивоварня», пивзавод «Рівень», «Елтест», ТРК «Рандеву», Пиварія KOVT, ресторан-пивоварня «Люстдорф», GEA Україна, Malle Brewery, «Бель», Костянтин Королюк.

Загальна сума, зібрана на аукціоні, – 81950 грн!

Збір коштів ще триває. Ви можете долучитися за реквізитами:
Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9pkwoZ5f92
Номер картки банки5375 4112 0730 2030

Серед лотів, які надали вищезгадані компанії, – брендовані футболки, жилетки, чашки, годинники, ручки, сухі дріжджі, солод, аерометр для пива, органайзер для пива в машину, пиво, міцні напої, сидри, снеки до пива тощо.

Ексклюзивний лот – пляшка пива бельгійської компанії Gueuzerie Tilquin – Viognier Tilquin. Її продали за 14 тис. грн.

Виручені кошти організатори форуму – медіагрупа «Технології та Інновації» – передали Сергію Ковтуненку. Нагадаємо, Сергій Ковтуненко – пивовар, який неодноразово відвідував форуми медіагрупи «Технології та Інновації», виступав на актуальні теми. Сергій Ковтуненко працював головним пивоваром у броварні Bierwelle, а також Ale Point. Із початком повномасштабного вторгнення росії до України пивовар став на захист нашої країни в лавах ЗСУ.

– Дуже дякуємо всім учасникам за активну участь в аукціоні, за боротьбу за бажані лоти. Дякуємо всім, хто надав свої лоти. Працюємо разом для наближення Перемоги та підтримуємо ЗСУ далі, – зазначила засновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конєва.

Сума, зібрана на цьому аукціоні, стала рекордною за історію всіх благодійних аукціонів, проведених під час інших конференцій, садівничого та ягідного спрямування. Загалом, медіагрупа організувала під час  своїх профільних конференцій уже 5 аукціонів, на яких збирали кошти для підтримки ЗСУ за сприяння Благодійного фонду «Сильні та Вільні».

Медіагрупа «Технології та Інновації» і надалі планує проводити благодійні аукціони на своїх конференціях. Так, наступна така масштабна конференція запланована 26-27 жовтня 2023 року у Вінниці, в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія». Це буде конференція, присвячена технологіям вирощування садових та овочевих культур. Більше про конференцію читайте за посиланням.

Також запланована VII Міжнародна Благодійна дводенна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» 7–8 грудня 2023 р. Паралельно з конференцією, присвяченою технологіям вирощування ягідних культур, відбудеться III Міжнародний конгрес із заморожування, переробки і холодної логістики продукції ягідників, садів і овочевих плантацій. Більше читайте на сайті.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті