Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» відбудеться 28-29 жовтня у Вінниці

 Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» відбудеться 28-29 жовтня у Вінниці

Запрошуємо до участі у VII Міжнародній науково-практичній конференції для галузей садівництва і переробки у Вінниці.

Чергова Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» відбудеться 28-29 жовтня 2021 року у Вінниці.

Місце проведення – Готельно-ресторанний КОМПЛЕКС – “ГОСТЕВIЯ”, Вінницька обл., с. Стрижавка.

Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації» – видавець галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. ТІ», «Ягідник»«Горішник», «Напої. ТІ», Beer Technologies.

Структура заходу:

28 жовтня – пленарна частина конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» – виступи українських та іноземних експертів та практиків, виставка обладнання, техніки й технологій садівництва та виставка-дегустація продукції садівництва, переробки, народна дегустація соків, святковий фуршет.

Також у програмі першого дня – столи переговорів із торговими мережами. 

29 жовтня – бізнестур на провідні садівничі та переробні підприємства України –серед яких – «Фруктона ВН» та «Агрокалина Фрутс».

Мета конференції залишається незмінною: популяризація та впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів і ягід, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

На учасників чекають актуальні теми, інновації, нові бізнес-рішення, презентації від українських та європейських виробників, експертів та практиків галузі. Захід стане головним майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!

Традиційно програма конференції включає вагомі частини:

  • Круглий стіл та Обговорення проблем галузі та шляхи їх вирішення
  • Сучасні технології вирощування та успішного садівництва від українських та іноземних експертів та практиків
  • Переробка та зберігання фруктів і ягід: технології та інновації – від українських та іноземних експертів та практиків

В рамках конференції відбудеться Народна Дегустація соків прямого віджиму із фруктів і ягід.

А також в рамках конференції – презентація та дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, а також напоїв: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.

Традиційно під час конференції відбудуться виставка обладнання, техніки і технологій від українських та іноземних компаній.

29 жовтня учасники конференції зможуть взяти участь у бізнестурі на провідні садівничі та переробні підприємства України – «Фруктона ВН» та «Агрокалина Фрутс».

«Фруктона ВН» – підприємство, що спеціалізується на заморожуванні плодово-ягідної, овочевої продукції на сучасному обладнанні кращих європейських виробників: UNIDEX, PIGO, ZETA, PND. Потужності ліній підприємства: суниця – 4 тонни за годину;  вишня – 2,8-3 тонни за годину; чорниця, бузина, смородина (м’які ягоди) – 3,5 тонни за годину; шипшина, обліпиха – 3–3,5 тонни за годину.

Для господарств, які спеціалізуються на вирощуванні яблук буде цікавою пропозиція компанії щодо прийому на переробку некондиційних плодів, або пошкоджених. Цей процес забезпечує лінія з очистки і нарізання яблук та персиків, продуктивністю 800 кг за годину. Мінімальна партія сировини, яку приймають від господарств – 10 тонн.

Також компанія «Фруктона ВН» представить учасникам бізнестуру нове виробництво фруктових наповнювачів. Потужність нового цеху – понад 4 тис. тонн продукції. Фруктові наповнювачі вирізняються підвищеним вмістом цілісних ягід. Їх використовують у кондитерській промисловості, молочних продуктах, виробництві дитячого харчування тощо.

Кожен кілограм переробленої продукції відповідає стандартам європейської якості,що підтверджується сертифікатом харчової безпеки HACCP. Продукцію компанії «Фруктона-ВН» можна знайти замороженою в упаковці на полиці супермаркетів як в Україні, так і в європейських роздрібних мережах. Виробництво фруктових наповнювачів для молочної продукції дозволило провідним виробникам йогуртів отримати нові екзотичні смаки з використанням: аґрусу, ревеню, дині, злаків. Удосконалення і поглиблення процесів переробки з урахуванням жорстких європейських стандартів якості дозволяє компанії «Фруктона ВН» впевнено рухатись вперед.

«Агрокалина фрутс» – молоде й перспективне садівниче господарство, у якому вирощують 6 га груш сортів Ноябрська та Яблунівська. Першу посадку зробили 2019 року. Тому нині дерева дають тільки сигнальний урожай. Цьогоріч у господарстві планують закласти ще 8 га груш.

Груші у господарстві «Агрокалина фрутс» вирощують на шпалері. Також у саду встановлена протиградова сітка, система краплинного поливу. Керівники господарства презентують учасникам бізнестуру, як закласти грушевий сад із нуля та з якими підводними каменями доводиться боротися садівникам-початківцям.

Також учасники бізнестуру ознайомляться із роботою заводу техніки «Агромаш калина» (ТМ «Агрокалина»), на якому виготовляють ґрунтообробну, посівну техніку та серійно – машини для обробітку садів. Компанія пропонує техніку, призначену для обробітку сільськогосподарських культур на різних етапах росту.

До участі запрошуються підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та ягідництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представники торговельних мереж і компанії-експортери.

Нагадаємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала у Львові більше 250 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі тощо.

Ставте нагадування у календарі і вже реєструйтеся на конференцію! Підготовку до масштабного заходу в галузі садівництва, що диктує тенденції та народжує нові ідеї, вже розпочато!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».
Головний технологічний партнер – Розетта Агро
Партнер бізнестуру –«Фруктона ВН»

Реєстрація вже розпочалася!

Умови участі в конференції:

В якості учасника

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – 10%
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ і Корпорації «Вінницясадпром» – знижка 10%!

Акція! Рання реєстрація до 30.09 зі знижкою! Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2200 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром) Для не виробників сільгосппродукції Конференц-день + бізнес-тур – 3000 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром)

+ БОНУС! Для учасника конференції – можливість придбати Передплату 2021 рік за зниженою ціною: «Садівництво і Виноградарство& Горішник», «Садівництво і Виноградарство& Напої. Технології та Інновації» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн) *Акції не сумуються.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, techhorticulture.com

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com (координатор проєкту)

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Місце проведення – Готельно-ресторанний КОМПЛЕКС – “ГОСТЕВIЯ”, Вінницька обл., с. Стрижавка. Телефон для бронювання номерів (номерів не багато, тому поспішайте): Весь заброньовано під нас, при бронюванні казати “На садівничу конференцію”: тел. 096 507 1022

Готелі поряд: Готель “Казка”, тел. +38(096)6960402
Готель “Дубовий Гай”, тел. +38(066)0960242

Більше інформації про міжнародну конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» – ТУТ.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті