«Козівська реміснича броварня» презентувала пиво на винних дріжджах

 «Козівська реміснича броварня» презентувала пиво на винних дріжджах

«Козівська реміснича броварня», що на Тернопільщині, вперше презентувала пиво на винних дріжджах. Що вийшло з експерименту – компанія поділилася на своїй фейсбук-сторінці.

– Пиво Божоле має легкий виноградний присмак, солодко-кисле. На жаль, не передалась легка терпкість винограду Маркет, але є чіткий ягідний смак. Смакуватиме до легкого кремового чи маренгового десерту або ж гострого сиру, – зазначають виробники.

«Стара Галіція» – медовий ель на винних дріжджах, приправлених печеними яблуками з корицею. На думку виробників, пиво дуже добре смакуватиме холодними вечорами, адже саме при кімнатній і вищій температурі відчуваються присмаки всіх інгредієнтів.

Більше про «Козівську ремісничу броварню» читайте в журналі «Пиво. Технології та Інновації» № 3, який вийде друком наприкінці осені. В інтерв’ю журналу «Пиво. Т. І.» Володимир Ярема розкаже про переваги та недоліки роботи у форматі мікропивоварні. Слідкуйте за новинами.

А поки ви можете безкоштовно завантажити журнал «Пиво. Т. І.» № 2. Також можна замовити друковане видання. До речі, це перше друковане видання з періоду воєнного стану.

Щоб придбати друковане видання, звертайтеся в редакцію за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті