GLUTASTAR™: інноваційни продукт для контролю природних антиоксидантів від компанії Lallemand

 GLUTASTAR™: інноваційни продукт для контролю природних антиоксидантів від компанії Lallemand

Компанія Lallemand представляє інноваційний продукт природного походження – GLUTASTAR™, що найкраще забезпечує захист білого і рожевого винограду (сусла) від окислення. Препарат має комбіновану захисну дію через унікальний вміст антиоксидантних пептидів та високу концентрацію відновленого глютатіону. Додавання GLUTASTAR™ до винограду або до сусла на стадії перед бродінням забезпечує ефективний захист вина, запобігаючи окисленню аромату і зміні кольору. З часом ці вина демонструють кращу стабільність й експересію аромату.

GLUTASTAR™: УНІКАЛЬНИЙ, НАТУРАЛЬНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ

GLUTASTAR™ – це нові спеціальні інактивовані дріжджі від компанії Lallemand, фахівці якої створили їх у співпраці з Institut Universitaire de la Vigne et du Vin (Діжон, Франція) із заявкою на патент.

Поєднання нових виноробних дріжджів та оптимізованого процесу виробництва забезпечує здатність GLUTASTAR™ вивільняти в сусло антиоксидантні сполуки з високою концентрацією. Активність роботи GLUTASTAR™ можна визначити за допомогою метаболічного підходу і методу аналізу антиоксидантів DPPH (малюнок 1).

GLUTASTAR™ забезпечує ефективний захист, зумовлений комбінованим ефектом стабілізуючих пептидів, які усувають схильні до окислення вільні радикали, та високою антиоксидантною активністю відновленого глютатіону (GSH), що виділяє продукт. Також GLUTASTAR™ позитивно впливає на сприйняття свіжості й смаку вина завдяки вивільненню полісахаридів.

GLUTASTAR™: ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

GLUTASTAR™ особливо корисний для запобігання окисленню перед бродінням. Засіб ефективно захищає ароматичні сполуки з самого початку виробництва білих і  рожевих вин. GLUTASTAR™ зменшує ризик побуріння та підвищує стабільність кольору вина.

GLUTASTAR™: КОРОЛЬ ПРИРОДНИХ АНТИОКСИДАНТІВ

GLUTASTAR™ – унікальний засіб, що містить у своєму складі ексклюзивні антиоксидантні пептиди. Також йому притаманний високий рівень відновленого глютатіону.

Експерти компанії Lallemand рекомендують застосовувати GLUTASTAR™ починаючи з етапу перед бродінням. Він найбільш ефективний у суслі за умови холодного відстою. Засіб підходить для виробництва вина з низьким рівнем сірки або взагалі без неї.

У результаті використання GLUTASTAR™ виробники отримують вина кращої якості, з більшим вмістом тіолів, зі стабільними ефірами й більш стабільним кольором. У результаті використання GLUTASTAR™ отримуємо вино з високим рівнем відновленого глютатіону.

GLUTASTAR™ містить > 25 мг/г відновленого глютатіону. Цей продукт затверджений міжнародним виноробним кодексом (OIV Codex).

GLUTASTAR™ має тривалий позитивний вплив на аромат вина. У результаті використання GLUTASTAR™ вино із часом зберігає колір та аромат. Засіб потрібно використовувати на стадії перед бродінням.

Препарат GLUTASTAR™ пакують у герметичні пакети масою 2,5 і 10 кг. Засіб потрібно зберігати в сухому місці за температури до 25 °C.

GLUTASTAR™ – це комбінована захисна дія через унікальний вміст антиоксидантних пептидів та висока гарантована концентрація відновленого глютатіону. Додавання GLUTASTAR™ до винограду або до сусла на стадії перед бродінням забезпечує ефективний захист вина, запобігаючи окисленню аромату та зміні кольору. З часом ці вина демонструють кращу стабільність та експересію аромату.

GLUTASTAR™ забезпечує ефективний захист, зумовлений комбінованим ефектом стабілізуючих пептидів, які усувають схильні до окислення вільні радикали, та високою антиоксидативною активністю відновленого глютатіону (GSH), що виділяється продуктом. Також GLUTASTAR™ позитивно впливає на сприйняття свіжості та смаку вина завдяки вивільненню полісахаридів.
 

ДОЗУВАННЯ ТА ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ПРЕПАРАТУ GLUTASTAR™

Рекомендована доза застосування – від 2 до 4 г/дал, залежно від бажаного ефекту. Для використання GLUTASTAR™ потрібно розчинити у воді в співвідношенні 1:10, ретельно перемішати.

ТзОВ «Біомастер», Україна
м. Київ, вул. Клавдіївська, 23/15, к. 124
+38 (044) 355 01 91, +38 (068) 095 45 08
e-mail: info@biomaster.com.ua

Винороб Валентина Чигринець
тел.: +38 (068) 492 21 63
enolog.biomaster@ukr.net
www.biomaster.com.ua
www.facebook.com/biomaster.com.ua

Lallemand, Croatia
Nenad Maslek, dipl ing,
Area manager
mob.: +385 98 302 462
e-mail: nmaskek@lallemand.com
www.lallemandwine.com

 

За матеріалами журналу “Напої. Технології та Інновації” №2.

Оформити передплату журналу «Напої: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net


Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар