Форум «Міцний Крафт 2022» – Craft Ukrainian Distillers& Vendor перенесений на листопад

 Форум «Міцний Крафт 2022» – Craft Ukrainian Distillers& Vendor перенесений на листопад

Форум «Міцний Крафт 2022» – Craft Ukrainian Distillers& Vendor, який мав відбутися 22 жовтня цього року, організатори перенесли на 26 листопада 2022 р. Зміну дати анонсували організатори на офіційній фейсбук-сторінці.

– Наразі ситуація дуже неспокійна, ворог посилив обстріли наших міст, тому вирішили перенести наш Форум на 26 листопада 2022 р. Ми сподіваємось що ситуація з ракетними обстрілами згодом зміниться на краще завдяки нашим героям і непереможним  Збройним силам України. Також на початку листопада ми очікуємо новин з приводу наших законодавчих ініціатив. Тому для того, щоб зустріч була більш цікавою та продуктивною,  ми прийняли рішення про перенесення дати проведення форуму. Зауважуємо, що час та місце проведення не змінюються, – повідомляють організатори форуму.

Нагадаємо, що нещодавно завершилася робота ІІІ Всеукраїнського професійного дегустаційного конкурсу INDEPENDENT СRAFT 2022. Члени журі продегустували 80 зразків та присудили 72 медалі, серед яких золотих – 37, срібних – 24, бронзових – 9, гранд-золото – 2. Більше про це читайте тут.

Читайте також:
Компанія Purcari Wineries здобула статус найкращої молдовської виноробні 2022 на Національному дні вина в Молдові
На українському ринку з’явився сир із віскі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті