Експорт волоських горіхів з України зросте на 15%

 Експорт волоських горіхів з України зросте на 15%

За прогнозами міністерства сільського господарства США (USDA) цього року Україна експортує на 15% більше волоського горіха, ніж минулого року. Про це повідомляє agro-yug.com.ua.

Цьому посприяли хороші погодні умови, зростання горіхового виробництва, а також девальвація ліри в Туреччині — одному з найбільших імпортерів українського горіха.

«Висновки з цих фактів прямолінійні, пропозиція зростає і, при відносно стабільному споживанні, глобально ціна на горіх повинна мати тенденцію до заниження», — підкреслив представник компанії «Хорус Груп» Сергій Гвоздик.

Україна входить до п’ятірки найбільших експортерів і виробників волоського горіха. За даними USDA, урожай волоських горіхів в Україні в сезоні 2018/2019 становитиме понад 132 тис. т

«Інтереси європейських імпортерів збігаються з інтересами українських виробників як ніколи. Їм буде дуже важко знайти реальних покупців. Проблеми з продажами можуть виникнути внаслідок величезної пропозиції», — переконаний представник словацької компанії-імпортера Юрій Балашов.

Перш за все імпортерів цікавлять компанії зі своїми виробничими потужностями, що забезпечують якість для прийняття товару в ЄС. Він повинен відповідати ГОСТам України і стандартам Євросоюзу — зокрема, ЄЕК ООН DDP02.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар