Експерти розповіли, як дизайн упаковки впливає на вибір алкоголю

 Експерти розповіли, як дизайн упаковки впливає на вибір алкоголю

Ключову роль при виборі алкогольного напою грає дизайн упаковки продукту. Так вважають експерти брендингового агентства KOLORO, передає УНН.

Зазначається, що дизайн упаковки є однією з найважливіших інвестицій для алкогольного бренду. Близько 36% споживачів купують товар під впливом дизайну упаковки, що перевищує результат впливу телевізійної реклами в кілька разів.

“Дизайн етикеток нового продукту привертає 64% споживачів, а 41% споживачів змушує знову повернутися до цієї покупки, перетворюючи їх на постійних шанувальників нового бренду”, – йдеться в повідомленні.

Так, експерти виділяють наступні особливості дизайну упаковки товару, що приваблюють покупців алкогольних напоїв:

– Простота, сміливість і ясність в дизайні алкоголю

“Зведені до мінімуму елементи пляшки і етикетки – блискучий хід! А оригінальність задньої етикетки для пляшок, що проглядається через скло, створюючи сміливий і ясний вигляд, забезпечує підвищену привабливість бренду”, – запевняють експерти.

– Ілюзія ручної роботи

“Майже кожен дизайнер любить вставляти в роботу якийсь “свій автограф”. Вони роблять це, щоб отримати органічний ефект – особистий зв`язок з покупцем. Створення емоційного зв`язку викликає у покупця відчуття ностальгії і особливе ставлення до продукту”, – йдеться в повідомленні.

– Яскравість кольорів етикетки

“Колір завжди був одним з найбільш важливих рішень в області дизайну упаковки. Останнім часом яскраві кольори і яскраві асоціації розігрують свою виставу на полицях алкогольних магазинів і барів”, – наголошують експерти.

– Повтор малюнка в дизайні “repeat, please!”

“Хоча ідея фігур, що повторюються, може здатися простою, але це може стати динамічним і дуже переконливим зверненням до покупця при грамотному виконанні. Повторюючи візуальний мотив, який уловлює суть марки, дизайнери надсилають вам потужний сигнал”, – йдеться в повідомленні.

– Вся історія в етикетці

“Кожен дизайн – це історія. Наші серця відгукуються на історії, що дають нам відчуття участі, викликають інтерес і захоплення. Тому дизайнери світових виробників алкоголю стали вміло користуватися такою нашою слабкістю і включати сюжетні ілюстрації в дизайн етикетки”, – зазначають експерти.

– Вінтажний дизайн в резонансі з часом

“Такий дизайн алкоголю повертає спогади людям, які вже багато чого пережили і багато що пам`ятають, а заодно задовольняє цікавість молодого покоління, яке бажає досліджувати минуле. Ідея таких брендів – знайти баланс між минулим і сьогоденням, викликати ностальгію, зберігаючи при цьому різкий і сучасний зовнішній вигляд”, – йдеться в повідомленні.

– Стара поштова посилка в сучасному дизайні

“Тенденція паперової упаковки “давнім звичаєм” жваво вривається в ряди скла на прилавках. Вона дарує ностальгію покупцеві з єдиного погляду”, – підкреслюють експерти.

Ще одна особливість – “Продаж емоцій”.

Покупець завжди радий придбати пляшку алкоголю, який викликає у нього емоції: любов, печаль, радість, страх, гнів або спогади, уточнили експерти.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар