Еко-майбутнє: в Україні започатковано перший органічний освітній проект

 Еко-майбутнє: в Україні започатковано перший органічний освітній проект

«Укролія» і ПП «Агроекологія» розробили спільний проект «Ми органічні» який передбачає реалізацію освітніх програм для молоді щодо важливості споживання органічних продуктів. Учасники проекту сподіваються, що це розширить можливості реалізації української органічної продукції на внутрішньому ринку. Про це повідомив AgroPortal.ua

За останні 15 років кількість компаній, які виробляють органічні продукти, в Україні зросла з 30 до 400. І наразі темпи розвитку органічного ринку в Україні випереджають загальносвітові на 5–7 %, – проінформував директор з розвитку бізнесу ТОВ «Укроолія» Юрій Шевченко.

Проте на цей час можливості органічного ринку в країні занадто малі, щоб охопити все внутрішнє органічне виробництво, тому близько 70 % української органічної продукції експортується за кордон.

«Ми органічні» — це перший в Україні проект у сегменті органіки, який дає можливість школярам і студентам зрозуміти всю важливість споживання органічних продуктів. Він покликаний змінити на краще ситуацію з поширенням екопродукції в Україні.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар