Drinktec 2021: що готує провідна виставка напоїв цього року?

 Drinktec 2021: що готує провідна виставка напоїв цього року?

Drinktec, провідна світова виставка напоїв, відбудеться цьогоріч 4-8 жовтня в Мюнхені. Майбутня подія сприятиме розвитку міжнародного бізнесу у сфері напоїв. Реєстрація компаній на виставку триває в режимі онлайн.

З огляду на останні тенденції на світовому ринку напоїв, виділено 4 теми, обговоренню яких буде присвячена майбутня подія, а саме – виставкові майданчики, дискусії, форуми тощо.

Упаковка. Чи існують уже паперові пляшки?
Розробники упаковок для напоїв активно практикують нестандартний підхід до виготовлення продукції. Наприклад, популярності набувають PET-пляшки, виготовлені повністю з переробленого матеріалу. Переробка пляшок – важливе питання сьогодення. Скляні та металеві пляшки – хороші варіанти, адже матеріали, із яких вони виготовлені, можна вторинно переробити. Проте на ринку з’явився інший, більш інноваційний варіант, – паперові пляшки. Те, які упаковки будуть мати більший попит серед споживачів, буде обговорено на виставці Drinktec 2021.

Стилі напоїв
Виробники пропонують низку напоїв. Через пандемію Covid-19 споживацькі смаки змінилися. Люди почали більше звертати увагу на нові, оригінальні стилі напоїв, на незвичні поєднання складників продукції. Всі ці аспекти стануть ще одним предметом обговорень на виставці Drinktec 2021.

Вода
Раціональне управління водними ресурсами – ще одна актуальна проблема сьогодення. Учасники виставки Drinktec 2021 звернуть увагу на два аспекти: економне використання води й обробка промислової води.

Новітні цифрові рішення
Виробництво напоїв під управлінням штучного інтелекту – реальність? Інноваційні цифрові рішення на виробництві забезпечують ефективну комунікацію усіх складових процесу виготовлення напоїв: від підприємства до споживача. Майбутнє – за такими інноваційними технологіями.

Таким чином, Drinktec 2021 – це високоефективна платформа для розвитку бізнесу в галузі виготовлення напоїв. Приєднуйтеся до події, щоб бути обізнаними з новітніми тенденціями в галузі напоїв.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар