Доступна програма конференції «Успішне садівництво і переробка: Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні»

Програму XII Міжнародної науково-практичної конференції медіагрупи «Технології та Інновації» під назвою «Успішне садівництво і переробка: Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні», що відбудеться 5–6 червня в готельно-ресторанному комплексі «Клеопатра» (м. Кам’янець-Подільський), сформовано. 5 червня запланований конференц-день із виступами фахівців-садівничих господарств, науковців, експертів ринку та представників технологічних компаній про успішний досвід вирощування кісточкових культур – абрикоса, вишні, персика, сливи, кизилу та ін. А 6 червня учасники конференції під час бізнес-туру відвідають відомі садівничі господарства регіону, які вирощують кісточкові і горіхоплідні культури за сучасними технологіями – СВК «ім. Ольги Кобилянської» та «Голд Ромі».
Які виступи заплановані у програмі конференції – читайте далі.
У полі зору конференції – різні культури: кісточкові, зерняткові, горіхоплідні, а також перспективні методи переробки цих культур. У програмі заплановано кілька виступів, присвячених технологіям вирощування кісточкових. Зокрема, про виклики у вирощуванні кісточкових та горіхоплідних культур розповість Володимир ВОЄВОДІН, експерт компанії «БАСФ». Про садівничий бізнес – виклики сьогодення, підсумки 2024 року та перспективи на наступні роки: тренди, інновації, актуальні культури, сорти, технології та інновації в догляді (вишня, черешня, слива, яблуня)» проінформує Мачей ЛІПЕЦКІЙ, власник розсадника Lipecki, голова Товариства Польських плодових розсадників, Польща.
Актуальні питання щодо формування і обрізки дерев кісточкових культур порушить спікер Олена КІЩАК, доктор сільськогосподарських наук, завідувачка селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН. Вона розкаже про вплив формування і обрізки на врожайність. Вплив на шкидкоплідність і довговічність насаджень.
Про біологічні антистресанти в органічних та інтегрованих технологіях вирощування кісточкових культур розкаже Ярослава БУХОНСЬКА, фізіолог рослин Біотехнологічної компанії BTU.
Рекомендації щодо реєстрації сортів рослин та їх поширення в Україні отримають учасники конференції від Іванни МАРЧЕНКО, спеціаліста по сортах рослин патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» — Головного Юридичного Партнера заходу.
Про експорт, про роботу на виставках, вимоги до якості учасники заходу говоритимуть під час дискусійної панелі «Українське садівництво станом на 4-й рік війни. Головні виклики і проблеми. Шляхи до стабільності». Модератором виступить Володимир ПЕЧКО, голова ГС «Укрсадвинпром» – Головного Організаційного партнера конференції.
Комерційний директор компанії «Агрітема» Ігор ЧАЙКА розповість про стресові умови початку сезону 2025, методи боротьби та отримані результати. Також практичним досвідом вирощування абрикосів, яблук та груш на Буковині поділиться Микола ІЛАЩУК, співзасновник ФГ «Ілащук».
Тему переробки та виробництва соків прямого віджиму порушить Олександр КАФЛЬОВСЬКИЙ, представник компанії Voran (Австрія).
Про системи точного зрошення для кісточкових та горіхових садів розповість Наталія БЄЛІХІНА, консультантка з технології точного зрошення компанії «Евкаліпт Р». Представник компанії ICL Володимир ЗАБАЛУЄВ розкаже про фактор живлення, як основу кількості та якості врожаю.
Про захист і якість – нові виклики та нові відповіді доповість Ігор ТАРУШКІН, менеджер з маркетингу препаратів для захисту спеціальних культур компанії «Байєр».
Також про захист та живлення горіхового та кісточкового саду поінформує Олег ДУБИНА, директор з розвитку компанії «РОДОНІТ АГРО».
Питання про вивчення сортів черешні світової селекції для застосування в тепличному господарстві та відкритому грунті порушать Максим МАЦЕНКО та Олександр МАЦЕНКО, власники плодорозсадника «Маценка».
Важливий тематичний блок – як досягти високої рентабельності, вимоги ринку та доходи у господарській діяльності садівництва. Отож, про власну переробку як запоруку рентабельності розповість В`ячеслав ОЛЕКСІЙЧУК, керівник ФГ «Сади Городищини». Головний агроном компанії «МАС» Михайло ВЛАДИМИРОВ розповість про те, що вимога ринку – це висока якість. З досвіду компанії «МАС».
Поділиться досвідом від інвестицій до прибутку: ключ до максимізації доходів у садівництві (персик/ нектарин/ мигдаль) спікер Марія Мелгарес, Business development director (Директор з розвитку бізнесу). Компанія VIVEROS VERON, Іспанія, офіційний представник в Україні – BIOCHEM agro.
У полі зору будуть горіхоплідні культури, а також можливості вирощування різних видів селекцій культури в одному господарстві. Успішним досвідом промислового фундуківництва поділиться Євген Лайтер, головний агроном ТОВ «Еліта». Про перспективи розвитку промислових мигдальних садів в Україні з мигдалю, сучасних сортів іспанської селекції та практичний досвід вирощування мигдалю у власному розсаднику проінформує спікер Валерій БУРОВ, керівник розсадника ФОП Буров В.Л. (Кіровоградська область). А про технологію та особливості вирощування промислових мигдальних садів з мигдалю сучасних сортів іспанської селекції в Україні розкаже Олексій ЗЕЛЕНЬКО, канд.с.-г. наук, експерт-дорадник ВГО «Українська горіхова асоціація».
Під час конференції відбудеться дискусійна панель на тему «Ситуація в галузі горіхівництва: проблеми і перспективи». Модератором виступить Геннадій ЮДІН, президент УГА. Учасниками якої будуть керівники і головні спеціалісти горіхових та садівничих господарств, технологічних компаній.
Паралельно з основною програмою в окремому залі відбудеться виставка продукції переробки плодів, ягід, горіхів – напоїв, сухофруктів, джемів, чипсів і т.д.
За традицією заходів від медіа-групи «Технології та Інновації», в ході конференції відбудеться презентація і дегустація напоїв, виготовлених на базі фруктів, ягід, горіхів: вин, настоянок і наливок, сидрів, соків, міцних напоїв і т.д.
Головний Галузевий партнер – ГС «Укрсадвинпром».
Головний Галузевий партнер (горіхівництво) – Українська Горіхова Асоціація.
Головний Технологічний партнер – компанія EFT Group.
Головний Юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери».
Головний Технологічний партнер – компанії «Самміт Агро».
6 червня – бізнес-тур у відомі садівничі господарства регіону, які вирощують кісточкові і горіхоплідні культури за сучасними технологіями – СВК «ім. Ольги Кобилянської» та «Голд Ромі».
Ознайомитися з детальнішою програмою можна на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/50
Організатор конференції – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих журналів «Садівництво і Овочівництво & Горішник. ТІ», «Ягідник», «Напої&Пиво. Технології та Інновації».
Долучайтеся до участі в конференції «Успішне садівництво і переробка: Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні»
Реєстрація триває!
Реєстрація – за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdV8oOMKPzFL6BHLk9p2ZjZnE_mat9j5nADxi96en7lu-hYpw/viewform
Медіапартнери конференції: «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info
Умови участі в конференції:
В ролі учасника:
Для виробників сільгосппродукції: 3900 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром); 2500 грн – конференц-день.
Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3500 грн – конференц-день; 5500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром).
Для малих фермерських господарств та науковців: 2000 грн конференц-день. Бізнес-тур 1500 грн.
(У ціну входить кавабрейки, обід, фуршет; обслуговування під час заходу; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів-експонентів та спікерів заходу).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
Бронювання номерів – готель Клеопатра» (тел.: 067 380 54 04)
Знижка для учасників конференції – 5 %
Кодове слово – «Садівнича конференція»
Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com