До кінця 2019 року обов’язкове впровадження системи НАССР

 До кінця 2019 року обов’язкове впровадження системи НАССР

Завдяки аналізу критичних та потенційно небезпечних точок виробництва, впроваджуючи принципи НАССР, продавець підвищує безпечність продуктів харчування, які він виробляє чи постачає. Це дасть змогу підвищити якість українських продуктів харчування та відкрити нові ринки збуту для української продукції.

Про це зазначив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час науково-практичної конференції «Впровадження системи НАССР – основа якості та безпеки харчової продукції».

За словами очільника Держпродспоживслужби, до кінця 2019 року понад 200 тисяч суб’єктів господарювання – тобто всі оператори ринку, які працюють у сфері виробництва і обігу харчових продуктів, мають впровадити систему НАССР. Також він додав, що Держпродспоживслужба разом із Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» готують низку довідкових та роз’яснювальних матеріалів для малого та середнього бізнесу щодо етапів та механізмів впровадження принципів НАССР.

Детальніше про впровадження системи НАССР читайте в наступному випуску журналу «Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар