BrauBeviale 2023: що готує одна з найвідоміших міжнародних виставок у галузі напоїв

 BrauBeviale 2023: що готує одна з найвідоміших міжнародних виставок у галузі напоїв

BrauBeviale, одна з провідних виставок у галузі виробництва напоїв, об’єднає виробників з усього світу у виставковому центрі Нюрнберга з 28 по 30 листопада 2023 року. Після тривалої перерви, спричиненої пандемією, виставка буде оновленою, адже презентує новий імідж бренду гаслом «Ми за різноманітність».

Змінився не лише імідж бренду BrauBeviale, а й час його проведення: BrauBeviale тепер проходитиме з 28 по 30 листопада 2023 року. На переконання організаторів, це ідеальне завершення року та нова порція натхнення, прокладання шляху на наступний рік. Для закордонних відвідувачів є ще одна перевага відвідати виставку в ці дати, адже одразу після завершення виставки відбудеться Нюрнберзький Різдвяний ярмарок. Тому, за словами організаторів BrauBeviale, у гостей буде приваблива можливість залишитися в Нюрнберзі ще на кілька днів та поринути в атмосферу передріздвяного настрою.

Ми з нетерпінням чекаємо, коли нарешті знову зможемо зібрати представників світу напоїв у наших виставкових залах, — каже виконавчий директор BrauBeviale та сім’ї Beviale NürnbergMesse Андреа Калрайт. – Хоча у нас була довга перерва, ми продовжували уважно прислухатися до індустрії та спілкувалися з багатьма компаніями та партнерами заходу. Експоненти та відвідувачі вже з нетерпінням чекають зустрічі з колегами, клієнтами та фахівцями галузі в Нюрнберзі. У творчій робочій атмосфері будуть встановлені важливі контакти, розширені мережі, обговорені конкретні питання, а потенційні клієнти перетворені на клієнтів. BrauBeviale є джерелом натхнення та визначає тенденції для сектору напоїв.

BrauBeviale увійде в 2023 рік з більш різким профілем і новим іміджем бренду. Гасло «Ми за різноманітність» має в полі зору всю індустрію напоїв. Воно описує ключовий аспект виставки – якщо різні представники галузі, від молодих підприємців до досвідчених інсайдерів, зможуть зібратися під одним дахом у невимушеній та дружній атмосфері, то так досягнеться особливе почуття спільноти, яке робить BrauBeviale таким унікальним. Ідея будувати мости разом, щоб об’єднати всіх різних гравців, також буде передана через сучасну ідентичність бренду. Коло є ключовим елементом нового іміджу бренду BrauBeviale, який проходить через дизайн усіх комунікацій на виставці, як онлайн, так і офлайн. Кольорова схема виставки також змінюється, до неї додаються більш барвисті та різноманітні відтінки зеленого, що також асоціюється з екологічністю.

BrauBeviale у Нюрнберзі є однією з провідних виставок товарів для індустрії напоїв у всьому світі. Це місце, де традиції та багаторічний досвід зустрічаються з натхненням та останніми тенденціями – на регіональному та глобальному рівнях. Для німецьких і міжнародних експонентів та відвідувачів із понад 135 країн вона пропонує ідеальну платформу для спільної роботи над впровадженням інновацій і встановленням важливих тенденцій для всієї індустрії напоїв.

Читайте також:
Журнал «Напої. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно!
Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати! Результати Міжнародної благодійної конференції для виноградарів та виноробів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті