Журнал «Напої. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно!

 Журнал «Напої. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно!

Останнє цього року число журналу «Напої. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно на сайті techdrinks.info. Постматеріали з ключових подій у світі вина, технології виготовлення вина у відомих компаніях України, технології пивоваріння – ці та інші теми обговоримо в новому випуску журналу.

Читачів чекає пострепортаж із ІV Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» (15-16 грудня, Ужгород), стаття за результатами круглого столу на тему «Виноградарство і виноробство Закарпаття: реалії та перспективи», що відбувся в рамках цієї конференції.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» уже 10 років є інформаційним партнером потужних міжнародних виставок. Так, у цьому номері читачі дізнаються, як минула Міжнародна виставка-ярмарок World Bulk Wine Exhibition (21-22 листопада, Амстердам), а також міжнародна виставка SIMEI (15-18 листопада, Італія).

Родзинка журналу – інтерв’ю генерального директора АТ «Коблево» Віталія Рябошапка – про роботу компанії в умовах воєнного стану, підвалини успіху, технології виноградарства та виготовлення вин тощо. Також читачі дізнаються про технології виготовлення якісних вин у компанії «Шампань України» та про модернізацію заводу з первинної переробки винограду.

Також на сторінках журналу – репортаж із виноградника Василя Анталовського на Закарпатті, про вина, які мають численні нагороди на конкурсах та фестивалях. Читачів чекає ексклюзивна стаття про виноробство в Україні після війни (за результатами виступу засновника групи компаній Vinos de La Luz, власника виноробних підприємств в Іспанії, Італії, Аргентині та США Рікардо Нуньєса на ІV Міжнародній Благодійній науково-практичній конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»). Досвідом виготовлення сидрів, кальвадосу та вина поділиться засновник ТМ Швейків Андрій Закревський.

Неодмінний тематичний блок журналу – виноградарство. Так, читачів чекає репортаж із Ужгородського національного університету, де діє кафедра плодоовочівництва та виноградарства з навчально-науково-виробничим центром; а також наукова стаття про міжнародні організації, що опікуються боротьбою із хворобами винограду, їх діяльність та що практичного можна взяти з їхніх сайтів (автор – Ніна Мулюкіна, заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова НААН України», д-р с.-г. н., член-кореспондент НААН України).

Про новий бренд бочок для витримування вина –TN Coopers – розкажуть представники компанії Lallemand. Інноваційні преси у виноробстві презентує компанія Bucher Vaslin.

Також у журналі «Напої. Технології та Іннвоації» буде репортаж із пивоварні LUCHAN, що в Луцьку. А представники компанії Castle Malting розкажуть про використання зеленого солоду GREEN MALT для створення екологічного пива.

Завантажуйте журнал «Напої. Технології та Інновації» № 4-5 на нашому сайті.

Починаючи з березня 2022 року, на період війни медіагрупа «Технології та інновації» відкрила безкоштовний доступ до журналів і надала читачам можливість безкоштовно завантажувати їх у форматі PDF!

Запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти:
Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, менеджер, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті