Біопрепарати «клубного » формату: компанія Lallemand презентувала новинки у світі мікробних препаратів

 Біопрепарати «клубного » формату: компанія Lallemand презентувала новинки у світі мікробних препаратів

В останній день липня у Києві відбулася Lallemand Club Connect – зустріч дистриб’юторів і дилерів компанії Lallemand із 9 країн (Франції, Великобританії, Іспанії, Італії, Туреччини, України, Марокко, Замбії, ПАР). Організаторами події стала компанія ТОВ «Агрітема» (Agritema LLC) – ексклюзивний представник Lallemand в Україні, що займається мікробними препаратами вже майже 15 років.

Обмін досвідом між колегами, вивчення проблем країн, де представлені продукти компанії, та пошук спільних рішень, знайомства з місцевим сільським господарством, презентація новинок компанії у клубному форматі й щороку в різних країнах – такими є ідеї зустрічей Клубу ключових партнерів Lallemand Plant Care (Lallemand Club Connect). Україна стала першою країною, яку відвідали його учасники. Господаркою заходу була компанія «Агрітема», яка з 2015 продає препарати Lallemand в Україні.

Lallemand Group наразі є глобальним лідером із розробки, дослідження, пошуку ефективних штамів та ефективних форм різних мікроогранізмів у різних галузях, і займається маркетингом цих напрямів. Зокрема, Lallemand працює у таких галузях із мікроорганізмами, як тваринництво (пробіотики), хлібопекарські, пивні та винні дріжджі, продукти для фармацевтики, а також із 2006 року компанія взялася за рішення у рослинництві. Компанія нині має понад 45 торгових офісів та представництв, а дріжджі та бактерії виробляють на 6 заводах. До речі, 7 із 10 пляшок вина у світі виготовляють за допомогою дріжджів марки Lallemand.

Першою до учасників клубу звернулась господиня заходу – директор з розвитку компанії «Агрітема» Наталія ГОРДІЙЧУК. Вона розповіла, що компанія «Агрітема» з часу свого заснування динамічно та впевнено розвивається на українську ринку.

«Ми надаємо своїм клієнтам виключно якісне обслуговування, забезпечуємо його найкращими світовими новинками, які сприятимуть економічному зростанню та високій прибутковості господарства. Візія «Агрітеми» – стати найбільшим постачальником інноваційних біорішень, місія – пропонувати дрібним фермерам та великим агровиробникам інноваційні продукти для екологічного та продуктивного вирощування агрокультур. Ми підтримуємо застосування тільки біологічних препаратів, бо команда «Агрітеми» вірить у біоінновації, які можуть кардинально змінити підхід до вирощування сільгоспкультур», – зазначила Наталія Гордійчук.

Втім, нині компанії доводиться працювати в доволі складних умовах, адже на ринку біопродуктів не все гладко: він перенасичений пропозиціями та висококонкурентний.

Lallemand Group була заснована у ХІХ ст. (понад 100 років тому) французом, котрий прибув до Канади зі Східної Франції. Компанія мала великий портфель продуктів, але в 1923 році вона вирішила сфокусуватися на виробництві дріжджів. Нині Lallemand із штаб-квартирою у Монреалі (Канада) залишається родинним бізнесом родини ШаньоА вітчизняні агровиробники мають невисокий ступінь довіри до самих біопродуктів, адже на ринку представлено чимало підробок і продуктів сумнівної якості.

«Але для того, щоб бути успішним, потрібно завжди навчатися та постійно вдосконалюватися. Тому компанія «Агрітема», усвідомлюючи важливе значення мікроорганізмів для агровиробництва й довкілля, працює зі світовими лідерами в цій сфері. Однією із таких компаній є Lallemand, яка володіє чи не найбільшою у світі колекцією господарсько-цінних штамів бактерій, грибів та дріжджів. Завдяки цьому «Агрітема» має можливість досконало їх дослідити й визначити, які саме штами потрібні українському ринку», – підсумувала Наталія Гордійчук.

LALLEMAND PLANT CARE – ПІДРОЗДІЛ ЕФЕКТИВНИХ ТА КОМПЛЕКСНИХ РІШЕНЬ

Також до учасників клубу звернувся директор з маркетингу компанії Lallemand у регіонах Європи, Близького Сходу та Африки Матьє НОЕЛЬ. Він презентував українським аграріям Lallemand Club Connect (Клуб ключових партнерів у регіоні EMEA) та коротко розповів про діяльність компанії.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Lallemand – крупнейший производитель и поставщик дрожжей и бактерий для виноделия

«Наша компанія займає провідне місце на ринку завдяки своїм потужним ноу-хау та сильному науковому досвіду, який дозволяє нам обирати найкращі штами, щоб максимально підвищити свою цінність для клієнта. Відкриття агрономічного напряму роботи компанії було очевидним у її розвитку. Наші фахівці поставили собі завдання – виявити найефективніші щодо культурної рослини штами й створити на їхній основі препарати, які найліпше допомагають розвиватися рослині», – зауважив Матьє Ноель.

Навколо рослин є мільярди мікробів, велика кількість мікроорганізмів існують у ризосфері. Lallemand ретельно відбирає корисні мікроби, які завдяки прямій чи непрямій дії покращують здоров’я рослини.

«Наприклад, деякі мікроби мають дію добрив, інші – здатність фіксувати азот із атмосфери та забезпечувати ним рослину в легкозасвоюваній формі. Певні мікроби мають здатність «розблоковувати» необхідні для рослини елементи, які є в ґрунті у недоступній формі, тобто виконують дію біологічних добрив, окремі мікроби стимулюють розвиток рослин, а інші, так звані біостимулятори, сприяють розвитку корисних мікроорганізмів у ґрунті.

Також існують мікроби та гриби із захисною дією, які захищають рослини від патогенів і шкідників – біологічні засоби захисту. Ми відбираємо ефективні штами, розмножуємо їх до високих концентрацій та на їхній основі виготовляємо біорішення для ринку, аби наші клієнти могли одержати максимальну цінність. Компанія не просто розробляє штами чи кінцеві продукти, а надає прогресивні комплексні рішення», – пояснив експерт.

Використовуючи здобуті знання та технологічні активи в галузі мікробіології, 2006 року компанія заснувала підрозділ Lallemand Plant Care, який спеціалізується на різних аспектах біологічного захисту і живлення рослин. Метою діяльності цього підрозділу є пошук ефективних штамів мікроорганізмів та створення на їхній основі препаратів, які на 100% допомагатимуть рослині розвиватися.

Зокрема, Lallemand Plant Care розробляє та виготовляє біостимулятори – продукти, що використовують для підвищення стійкості рослин до хвороб, стресів та стимулювання природних процесів для покращення якості врожаю. Важливе місце у виробництві компанії посідають і рішення для біофертигації, які застосовують для оптимізації ґрунтових ресурсів, роблячи поживні речовини доступними рослині шляхом фіксації атмосферного азоту або рухомого фосфору в ґрунті.

Наразі в Україні добре відомі такі інокулянти, як БіоБуст® Плюс (Ліквід), АгріБактер®, РізоФікс® соя, АгріБактер® горох, РізоФікс® люцерна, а також комплексні інокулянти БіоБуст® (Ліквід) та АгріБактер® + RiseТМ P. Біодобрива та пробіотики для кореневої системи рослин представлені в портфоліо компанії препаратом RiseТМ P, а біофунгіциди – продуктами Престоп® ІнтраСелл®.

LALLEMAND CLUB CONNECT – МІСЦЕ ДЛЯ ОБМІНУ ДОСВІДОМ ТА ПРОБЛЕМАМИ

Матьє Ноель закцентував увагу присутніх на меті створення Lallemand Club Connect – Клубу ключових партнерів у регіоні ЕМЕА. Його було засновано цього року для об’єднання ключових дистриб’юторів Lallemand. Його із різних країн світу. Завдяки Lallemand Club Connect вони зможуть обмінюватися своїм регіональним досвідом і отримувати першими інформацію про інноваційні продукти компанії Lallemand та оперативно пропонувати їх на своїх ринках. Українська компанія «Агрітема», яка вже приєдналася до цього Клубу, – це вітчизняне підприємство, що сфокусоване на захисті культур, які масово вирощують та популяризують у нашій державі.

«Ми вивчали саму фізіологію рослин, технологію їх вирощування, а потім цей досвід переносимо у сферу захисту культур. Ми впевнені, що разом із компанією «Агрітема» можна змінити нашу землю на краще, зробити її екологічно чистішою, а агровиробників – успішнішими! Завдяки сучасним інноваціям це цілком досяжна мета», – підсумувала Наталія Гордійчук.

Компанія «Агрітема» з 2005 року представляє унікальні продукти для обробки насіння та вирощування сільськогосподарських культур. Як інноваційна компанія «Агрітема» першою відкрила для аграрного ринку України полімерні барвники для насіння та інокулянти для сої. Діяльність компанії спрямована на виключно якісне обслуговування кожного клієнта, забезпечення його найкращими світовими новинками, які сприятимуть його економічному зростанню та високій прибутковості. Команда компанії «Агрітема» гарантує своєчасні поставки замовлення, консультації тільки кваліфікованих фахівців і комплекс індивідуального підходу до кожного клієнта.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар