Українські пивоварні здобули золоті нагороди на найбільшому конкурсі Європи European Beer Star

 Українські пивоварні здобули золоті нагороди на найбільшому конкурсі Європи European Beer Star

Відомі українські пивоварні – MOVA і «Правда» – здобули золоті нагороди на найбільшому і найстарішому конкурсі Європи European Beer Star. Церемонія нагородження переможців відбулася вчора, 29 листопада, під час масштабної виставки BrauBeviale у Нюрнберзі. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки.

29 листопада під час виставки BrauBeviale у Нюрнберзі оголосили результати найбільшого і найстарішого конкурсу Європи European Beer Star. Пивоварня MOVA з Дніпра і «Правда» зі Львова здобули золоті нагороди.

Зокрема, пиво Dark Beer non-alcohol від MOVA отримало золото в категорії «Неалко лагер нового стилю».

Пивоварня «Правда» здобула нагороди за таке пиво: «Леополіс Портер» (золото в категорії Strong Porter), «Чорнобаївка» (золото в категорії Strong Smoked Beer, або Rauchbier).

– Це як два олімпійські золота. Проміжкова вершина нашої 9-річної історії. Нагороди першочергово належать 10-ти воїнам ЗСУ з команди «Правди». Нашому професійному brew team-у. Усьому українському крафтовому пивоварінню, в тому числі зруйнованим і втраченим в окупації пивоварням. Нашим гостям, постачальникам і медіа. Ми всі заслужили трошки хороших новин. Прямуємо далі, бо є що йти, – каже співзасновник Театру пива «Правда» Юрій ЗАСТАВНИЙ.

Золоті нагороди пивоварні «Правда» отримав один із засновників асоціації «Незалежні броварні України», майстер-пивовар Дмитро НЕКРАСОВ.

– Наша команда — це не просто виробники пива, майстри, що вміють перетворювати зерно та хміль у витончений напій. Сьогодні ми піднімаємо келих на честь всіх, хто вірив у нас, хто долучався до нашого шляху і хто зараз разом із нами відчуває смак справжньої пивної перемоги, – діляться враженнями в пивоварні MOVA.

European Beer Star – це своєрідний пивний чемпіонат світу. Серед презентованих сортів пива є і добре відомі різновиди, такі як German-Style Pils, South-German Style Hefeweizen hell, і екзотичні сорти: Herb, Spice Beer, Wood and Barrel-Aged Sour Beer тощо. Цього року за нагороди змагалися 2356 сортів пива від 553 пивоварень із 47 країн-учасниць. Пиво із 74 категорій оцінювало 150 професійних суддів.

Більше про результати виставки BrauBeviale читайте в новому журналі «Напої. Технології та Інновації», який зараз готується до друку. Слідкуйте за новинами.

Читайте також:
Дніпровська пивоварня MOVA презентувала своє пиво на найбільшому фестивалі крафтового пива у Литві
Крафтовий бальзам RUTA здобув золоту медаль на міжнародному конкурсі Craft Spirits Awards 2023 у Лондоні

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті