Автралійські вина 2018 – дозрілі та багаті

 Автралійські вина 2018 – дозрілі та багаті

Цьогоріч врожай винограду в світі став одним з найбільш ранніх та таким, що перевищив  усі обсяги попереднього року. Останні дані з австралійських експертів оцінюють винні перспективи 2018 року на  рівні 3,2 мільйона гектолітрів!

Виробники, звичайно , задоволені прекрасною якістю винограду, адже це довзолить їм  частково компенсувати свої втрати врожаю від 2017 року. Більш скромні врожаї в Австрії були зафіксовані локально в окремих випадках, де була крайня посуха – як в Niederösterreich – або надмірні опади , як в Südsteiermark.

Після дуже теплого січня, холодні умови в лютому і березні привели до більш пізнього, ніж зазвичай брунькуванням з лози, так що на відміну від двох попередніх років, австралійські лози не постраждали від морозів.

У той час як теплий червень ще приніс помірну кількість опадів, жаркий липень характеризувався спекотними інтервалами і сильною посухою – в Weinviertel , тож виноградарям доводилось застосовувати крапельне зрошення , щоб захистити молоді та дрібні вкорінені виноградники від екстремального стресу.

М`який, сонячний і в основному суий вересень привів до доброго врожаю, який був закінчений майже всюди на початку жовтня. Таким чином, винороби отримали великі врожаї та хороші перспективи для виготовлення власного вина.

Більше інформації можна отримати з англійської версії новини.

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар