«Асканія Бевериджиз» незабаром буде виготовляти комбучу

 «Асканія  Бевериджиз» незабаром буде виготовляти комбучу

Незабаром компанія «Асканія  Бевериджиз» випустить у світ комбучу. Цим із читачами журналу «Напої. Технології та Інновації» поділився заступник генерального директора ТОВ «Ascania FMCG» Сергій ІОСТ під час XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбувся у Львові 7 вересня.

– Тривалий час я розглядав комбучу як хайповий напій, хоча й часто його бачив на полицях супермаркетів. Але трапилося так, що випадково познайомився з локальним виробником комбучі. Напій сподобався. Відтоді почав цікавитися цією темою. Як з’ясувалося, саме комбуча займає велику частку продажу в масштабних торговельних мережах, таких як, наприклад, «Сільпо». Тому я вважаю цей напрямок перспективним, – поділився Сергій Іост.

За словами виробника, перевага комбучі в тому, що її виробництво не потребує великих інвестицій в спецобладнання. Фактично, потрібна ємність для гриба та сприятливі умови для його розвитку.

Компанія «Асканія  Бевериджиз» працює практично без зупинок, хоча й розташована в Запоріжжі. На початку повномасштабної війни, за словами Сергія Іоста, була пауза до квітня. З квітня відновили повноцінну роботу. Попит на напої був, тому працювали в 2 зміни. Зараз компанія виготовляє близько 4 млн л напоїв на місяць.

Завод «Асканія  Бевериджиз» заснований 1946 року. Донині там працюють на перевірених часом рецептурах. У заводу мінялося кілька власників. 2010 року власником заводу стала компанія Coca-Cola, яка багато інвестувала в обладнання. 2016 року завод придбала компанія «Асканія». З 2016 року до сьогодні там виробляють і просувають на ринку напої під ТМ «Ярило», Gardenz, Engri.  

Нагадаємо, що виробник презентував на Форумі безалкогольний енергетичний напій ENGRI в кількох смаках, сидр, а також медовий, білий, домашній і справжній квас. Учасники Форуму – а їх було близько 150 – могли скуштувати напої.

Окрім того, свої напої – сидр, квас, безалкогольні енергетичні та міцні напої – презентували під час Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв такі виробники: Strong Distillery, «Бахус», «Рогатий заєць», Асканія Beverages, Apple Sun, «Файна Фляшка». Більше про це читайте в наступний новинах.

Більше про те, як минув Форум, читайте на сайті.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті