Анонсуємо новий випуск спеціалізованого журналу Drinks. Technologies & Innovations №3!

 Анонсуємо новий випуск спеціалізованого журналу Drinks. Technologies & Innovations №3!

Уже зовсім скоро вийде друком новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації». Що ж готує цього разу видання для своїх читачів?

Традиційно, в журналі – інтерв’ю з перших уст від виноробів і власників успішного виноробного бізнесу. Про нові перспективи виноробні Шато Чизай та стратегію розвитку в ексклюзивному інтерв’ю журналу розповів новий виконавчий директор виноробної компанії Дмитро Шолудько.

Про тонкощі технологій виготовлення питних медів та перспективи медоваріння в Україні розповів медовар, член Громадської організації «Гільдія медоварів України» Володимир Дмитрук.

Інтерв`ю винного фотографа Арсена Федосенка – про інший бік виноробства, очима майстра фотографії.

Обов’язкова рубрика – репортаж з виноробного підприємства. У цьому випуску ми побували на сімейній виноробні Beykush winery. Читачі дізнаються, зокрема, про непросте становлення виноробні, унікальні технології виноробства та незвичайні винні експерименти, які допомагають у створенні українського бренду вина.

А про те, як хобі переросло у справу життя, розкаже Юрій Бондарчук, засновник Bondarchuk winery, невеликої виноробні під Києвом.

У рубриці «Зарубіжний досвід» – репортаж про грузинське виноробне підприємство «Шумі вайнері». А також очікуйте детальну розповідь українського винороба з Одещини Ярослава Андрійця, який нині перебуває на стажуванні на одній з американських виноробень, про американський досвід виноробства в США: чи складно стати виноробом в Америці, які вина варто робити, щоб перемогти конкурентів, як завоювати свого покупця та інше.

Читайте також: Американське виноробство очима українського винороба Ярослава Андрійця – у свіжому випуску журналу «Напої. Технології та Інновації»

Окрім того, буде опублікована стаття про сучасне виноградарство: «Успішні кейси інвестиційної оцінки виноградників», ­­автор Андрій Штирбу, завідуючий відділом виноградарства ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».

Журнал «Напої. Технології та Інновації» охоплює не лише винну тематику. Так, заплановані ряд публікацій, присвячених виробництву інших напоїв.

У рубриці «Міцний крафт» читачі ознайомляться зі статтею про виготовлення джинів – виробника «Рябцев дистилері».

У рубриці «Крафтові дистиляти» – стаття про діяльність малих виробників дистилятів, за зустрічами і обговоренням на Форумі «Міцний крафт».

Сучасні технологічні рішення для виноробства та виробництва напоїв читачам журналу пропонують світові лідери галузі. Серед них такі компанії, як: Lallemand, A-Profi, Wood International, TAPI, Scharfenberger та ін.

Видавці постійно тримають руку на пульсі подій світу напоїв. Так, у номері заплановані репортажі з актуальних заходів галузі, таких як Odessa Wine Week, Всеукраїнський Винний Клуб «Галерея», Дегустації питних медів України, Kyiv Food and Wine Festival, WORLD BULK WINE EXHIBITION S.L. та ін.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер масштабних винних виставок України та світу. Видання щороку розширює свою географію. Журналісти відвідують виставки, знаходять нових партнерів та сприяють просуванню бренду українського вина у світі. У журналі буде опублікований Календар винних заходів – в Україні та світі.

Видання поширюватиметься в паперовому та електронному вигляді серед українських компаній, а також з країн пострадянського простору, що виробляють напої, насамперед, вина. Це такі країни, як Молдова, Грузія, Азербайджан, Білорусь та ін. Проводитиметься активна робота на міжнародних торговельних виставках у країнах Східної та Центральної Європи, журнал поширюватиметься на галузевих виставках, конференціях, симпозіумах, семінарах та інших тематичних заходах в Україні та інших країнах.

Разом з тим, для читачів і партнерів буде можливість ознайомитися з основними публікаціями через соціальні мережі і оновлений сайт «Напої. Технології та Інновації» techdrinks.info. Журнал активно просуватиметься і серед споживачів напоїв.

Цільова аудиторія, яку планується охопити, збільшиться в кілька разів і становитиме понад 30 тис.

Випуск оновленого журналу планується у середині жовтня.

Запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв, замовляйте за контактами менеджерів.

Контакти:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Головний редактор – Катерина Конєва, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Директор проєкту – Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Читайте також: Оновлено сайт Напої. Технології та Інновації techdrinks.info

Журналу «Напої. Технології та Інновації» – 10 років!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті