Англійці працюють над розробкою найдорожчого ягідозбирального робота

 Англійці працюють над розробкою найдорожчого ягідозбирального робота

В Англії фірма Saga Robotics UK і організація виробників ягід і кісточкових плодів Berry Gardens Growers Ltd працюють над створенням автономної системи для збирання ягід RAS-Berry. Цей проект — найбільший такого роду в ЄС на сьогодні, отримав майже £1 млрд фінансування. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Нова машина може автономно транспортувати ящики з урожаєм з місця прибирання до пункту навантаження, значно полегшуючи працю збирачів і підвищуючи її продуктивність. До завершення робіт може пройти ще кілька років, але в кінцевому підсумку створення такого робота значно допоможе виробникам суниці — звільнити людей від додаткової праці та вирішити проблему нестачі робочих рук в садівництві.

Варто нагадати, що саме гостра нестача робочих рук стала головною проблемою поточного ягідного сезону в більшості країн Європейського союзу. Як відзначають виробники, саме сегмент ягід найбільш залежний від сезонних працівників, оскільки повністю механізувати процес збору врожаю неможливо у зв’язку з делікатністю продукції.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар