Захист урожаю, рослин та інвестицій садівника – як працює протиградова сітка

 Захист урожаю, рослин та інвестицій садівника – як працює протиградова сітка

Сучасний прибутковий сад значно відрізняється від того, який українські фермери висаджували ще якихось 20 років тому. При нинішніх жорстких вимогах до продукції на внутрішньому та міжнародному ринках та, звісно, стрімкій зміні клімату садівникам довелося переглянути стратегію та підходити до справи з точки зору технологічних рішень.

Зокрема, один з першочергових заходів для створення прибуткового бізнесу – облаштування саду протиградовими сітками. Правильність такого кроку підтверджується у зимову пору, а також під час весняних заморозків останніх років, коли більшість українських садівничих господарств, де не було протиградових сіток, втратили не тільки майже весь урожай, а подекуди й рослини.

Захист вашого саду високоякісна притиградова сітка та аксесуари й комплектуючі для захисту вашого саду прості рішення для вашого саду “під ключ” пропонує садівникам компанія ТОВ “ЄФТ ПЛЮС”.

З метою виробництва найкращих сіток “ЄФТ ПЛЮС” співпрацює з компанією TESRETE. Вона виготовляє захисні тканини для сільськогосподарської галузі понад 40 років і постійно вивчає тенденції ринку, адаптуючись до потреб замовників. TESRETE виготовляє сітку, використовуючи високотехнологічні матеріали та виробничі потужності, а також працює зі стабілізованими моноволокнами HDPE найвищої якості.

ОБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНО

Обираючи тип сітки, її призначення та структуру, варто також одразу визначити тип установки конструкцій. Експерти виокремлюють у цьому процесі кілька важливих моментів.

Чорна протиградова сітка. Має довгий термін експлуатації. Також може слугувати як затіняюча сітка у яблуневих садах. Аналогічна сітка “Титан” має ще більшу стійкість до стирання в точках опори. 

Сіра протиградова сітка. Також має високу міцність ,але менший відсоток затемення. Найчастіше її використовують у яблуневих садах, а також для вирощування під сіткою вишні чи ківі.

Кристал Longlife® та Кристал Longlife® Титан. Такого типу стіка дозволяє краще розіюватись сонячному промінню та забезпечує кращий розподіл кольору на плодах. Сітка лінійки Титан додактово має більшу стійкість до УФ-променів та хімічних засобів захисту.

Фотоселективні сітки Iridium®. Захищають сад від непогоди та одночасно опитмізують кількість та якість фотоснтетичного активного світла. Така сітка може бути жовтою, червоною, синьою та не лише, в залежності від того, під які культури вона обирається. 

Також експерти компанії, в залежностів від умов та вимог клієнта, можуть забезпечиит сат сіткою з різним відсотоком затінення та сітками захисту від тлі.

Захист вашого саду високоякісна притиградова сітка та аксесуари для захисту вашого саду прості рішення для вашого саду “під ключ” ТОВ “ЄФТ ПЛЮС”

+38 044 333 33 45
+38 067 505 51 21
+38 067 447 20 20

www.eftgroup.ua
eft.ukraine@gmail.com

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар