За останні два місяці у ДП «Укрспирт» звільнено 7 директорів заводів

 За останні два місяці у ДП «Укрспирт» звільнено 7 директорів заводів

Цього тижня звільнено ще одного директора заводу ДП «Укрспирт» — керівника Ковальовського місця провадження діяльності. Це вже сьомий директор, який неефективно виконував покладені на нього обов’язки. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, у грудні Ковальовський завод виконав лише 55% від заданого плану виробництва. Однак потужності заводу були значно вищими. Така ситуація викликала питання, тому туди виїхали ревізори ДП «Укрспирт», які на місці виявили порушення. Зокрема, відсутність дієвого контролю за в`їздом та виїздом транспорту з території заводу, відсутність низки необхідних документів, а також не перебування працівників на робочому місці без поважних причин, у тому числі, директора заводу. Вказані порушення стали причиною для звільнення керівника Ковальовського МПД.

«Держава взяла чіткий напрям — детінізація та демонополізація спиртової галузі. Ми у ДП „Укрспирт“ неухильно його дотримуємось. При виявленні недобросовісного виконання роботи одразу вживаємо необхідні міри. Зокрема, вчора на Ковалівському заводі були встановлені камери для online спостереження за роботою підприємства: в`їздом та виїздом з території, а також зерносховищем. Аби надалі не було жодних зловживань», — прокоментував в.о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Я неодноразово казав, що у директорів заводів є кілька показників ефективності заводу. Це собівартість продукції, яку він випускає, а також виконання місячних планів. Якщо не виконуються ці показники, є висока ймовірність, що завод працює на чорний ринок. Сьогодні з такими директорами в Укрспирті прощаються», — наголошує Сергій Блескун.

Варто зауважити, що за останні два місяці звільнені за порушення порядку ведення виробничої діяльності загалом 7 керівників заводів ДП «Укрспирт».

Нагадаємо, з 1 січня 2020 почав діяти закон про демонополізацію спиртової галузі. Згідно з документом, з 1 липня 2020 року скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, як лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар