Як отримати сертифікат про форс-мажор

 Як отримати сертифікат про форс-мажор

Торгово-промислова палата оприлюднила перелік документів, які необхідно подати для одержання сертифікату про форс-мажорні обставини за умови необхідності такого документу. Про це повідомляє прес-служба Торгово-промислової палати України.

«Враховуючи складну ситуацію, в якій опинились більшість підприємців на території України у зв’язку карантином, введеним Кабінетом Міністрів України, та запровадженням обмежуючих заходів у відповідних сферах, ми спростили процедуру подання заяви», — зазначають у ТПП.

ТПП зазначає, що вся загальна інформація розміщена на сайті ТПП України у розділі «Послуги — Засвідчення форс-мажорних обставин». На сайті також розміщенні форми заяв та зразки їх заповнення, а також тарифи, рахунок та акти з якими можна ознайомитися за посиланням.

У ТПП додають, що більшість звернень, які відомство одержує, пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань.

Якщо підприємець опиняється у тотожній ситуації, то в такому разі йому знадобиться мінімальний пакет документів:
• відповідна форма заяви, підписана керівником підприємства;
• копія договору;
• копія наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів;
• повідомлення (сповіщення іншої сторони).

Надсилати документи ТПП просить в електронному варіанті на електронну адресу: ucci@ucci.org.ua

«Звертаємо увагу, що заявник має право звертатися до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин у разі вже порушеного строку виконання зобов’язання у зв’язку з введеним карантином», — наголошують у відомстві.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар