В Україні ціни на ранні яблука знизилися на 10%

 В Україні ціни на ранні яблука знизилися на 10%

З кінця попереднього тижня оптові ціни на яблука ранніх сортів на українському ринку знизилася в середньому на 10%. Однак, урожай ранніх яблук в поточному сезоні буде трохи нижче, ніж в минулому році в зв`язку з хвилею весняних заморозків. Про це повідомляє east-fruit.com.

«Тільки з кінця попереднього тижня оптові ціни на яблука ранніх сортів на українському ринку знизилися в середньому на 10%. На сьогоднішній день виробники пропонують до продажу дані фрукти за ціною 14−22 грн/кг (0,52−0,81 $/кг) в залежності від якості і сорту», — йдеться в повідомленні.

Садівники відзначають, що знижувати ціни їх змушує досить висока пропозиція сезонних фруктів, тоді як попит на яблука утримується на низькому рівні.

«Не дивлячись на негативний ціновий тренд в сегменті раннього яблука, ціни на дані фрукти на даний момент в середньому у 1,8 рази вище, ніж в аналогічний період минулого року. Таку цінову різницю, оператори ринку пояснить пізнім початком сезону в поточному році, а також істотним зменшенням валового збору ранніх яблук в країні», — підкреслили аналітики.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар