В Україні через пандемію може виникнути дефіцит імпортного алкоголю

 В Україні через пандемію може виникнути дефіцит імпортного алкоголю

З імпортними товарами в Україні на фоні пандемії коронавірусу, скоріш за все, виникатимуть проблеми. І мова не тільки про продукти харчування, але й про імпортний алкоголь.Таку думку висловив Олег Соскін, економічний експерт, передає unn.com.ua.

Експерт зазначив, що буде дефіцит і продуктів харчування та імпортних алкогольних напоїв, через закриті кордони. Запасів на складах вистачить на найближчі два-три тижні.

«Причини алкогольного дефіциту полягають у тому, що імпортну продукцію, через досить високу її вартість, наші імпортери не закуповують у великих кількостях», — зауважує Соскін.

Він додає, що також на зменшення імпортної продукції вплине падіння гривні, оскільки треба буде більша сума гривні, щоб закуповувати ці імпортні товари, коли кордони відкриють.

«Плюс — почнеться зараз нестача на валютній біржі долара і євро, а ще треба обслуговувати внутрішній і зовнішній борг. Все це спровокує дефіцит післякарантинний. Коли навіть і відкриються кордони — важко буде завозити сюди продукти харчування і алкоголь», — вважає Олег Соскін.

Проте, за словами фахівця, українські виробники алкогольної продукції покриють цей дефіцит.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар