USPA Fruit збільшила продажі яблук в Африці

 USPA Fruit збільшила продажі яблук в Африці

Незважаючи на нестабільність на світовому фруктовому ринку, USPA Fruit змогла розширити свої поставки на ринок Африки та збільшити обсяг власного експорту яблук,повідомляє freshplaza.com. «

Ми змогли розширити свої поставки на ринок Африки та збільшити обсяг власного експорту яблук порівняно з попереднім сезоном. Цей результат нам вдалося досягти завдяки об`єднанню великого об`єму високоякісних яблук в Україні та дотриманню власних стандартів поставок яблук», — розповідає Володимир Гуржій, директор USPA Fruit.

Проте, експорт українських яблук зменшився на 38%. Коронавірус відіграє велику роль у цьому падінні, оскільки це призвело до підвищення тарифів на перевезення вантажів.

«Карантинні заходи також вплинули на торгівлю фруктами. Тарифи на вантажні перевезення значно зростають. Пандемія коронавірусу COVID-19 у світі та запровадження в Україні цих безпрецедентних карантинних заходів призвели до того, що нас змусили обмежити або повністю припинити постачання яблук для багатьох країн Південно-Східної Азії. Крім того, через зменшення обсягу поставок значно зросли тарифи на судноплавство морем. Ціни зросли щонайменше на 40%, а іноді навіть на 50%», — повідомляє Гуржій.

Таким чином, усі ці фактори призвели до найбільшого зниження експорту яблук в Україні.

«Сезон поставок яблук 2019/20 виявився досить складним для українських експортерів. Ми зіткнулися зі складними погодними умовами, зниженням якості яблук та загального урожаю, а також зростанням української валюти. Це призвело до зростання попиту на яблука та встановлення високих цін на внутрішньому ринку, а також до серйозного зниження експорту яблук», — підсумовує директор USPA Fruit.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар