Уряд затвердив порядок органічного виробництва та обігу органічної продукції

 Уряд затвердив порядок органічного виробництва та обігу органічної продукції

Кабінет Міністрів України затвердив порядок органічного виробництва та обігу органічної продукції.

Згідно з постановою уряду від 23 жовтня 2019 року №970, цей порядок визначає детальні правила щодо схеми чергування культур у сівозміні, застосування органічних добрив під час виробництва, використання органічних насіння і садивного матеріалу, використання органічних кормів для годування тварин тощо, повідомляє ua.interfax.com.ua.

Загалом порядок визначає детальні правила органічного виробництва та обігу органічної продукції таких галузей, як рослинництво, тваринництво, грибівництво, аквакультура, виробництво органічних морських водоростей, органічних харчових продуктів, органічних кормів і заготовка органічних об’єктів рослинного світу.

Закон «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» набув чинності 2 серпня. Він встановлює вимоги до виробництва органічної продукції, її обігу, маркування та реалізації, а також механізму сертифікації органічного виробництва, передбачає створення реєстрів операторів, органів сертифікації, органічного насіння та садивного матеріалу.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар