У 2020 році експерти прогнозують попит на крафтовий алкоголь

 У 2020 році експерти прогнозують попит на крафтовий алкоголь

Одна із тенденцій останнього десятиліття — крафтовий алкоголь, користуватиметься популярністю серед споживачів і у 2020 році. Про це пише Bloomberg.

За даними сервісу Statista, у 2010 році в США було 195 незалежних ремісничих винзаводів. До 2018 року їхня кількість сягнула 1586.

«Особливу популярність в США отримали „вироблені вручну“ горілка, джин, ром і віскі. Успіх крафта визнали навіть традиційні виробники: наприклад, Proximo і Remy Cointreau вирішили інвестувати в невеликі виробництва, купивши в них мажоритарну частку», — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що в 2019 році конгрес США підтримав законопроект про модернізацію індустрії крафтових напоїв і податкову реформу, суть якого зводиться до зниження федерального акцизу на напої на постійній основі.

Також експерти зазначають збільшення популярності у оформленні та подачі коктейлів.

«Лікерні бренди наймали впливових стилістів коктейлів для того, щоб розміщати яскраві фото у соціальних мережах. Креативні директори розробляють привабливі концепції напоїв, незалежно від того, які вони на смак», — розповідають фахівці.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар