Травень буде ягідним! FTradeClub Berries відбудеться 27-28 травня

 Травень буде ягідним! FTradeClub Berries відбудеться 27-28 травня

Зустріч резидентів FTradeClub Berries та учасників провідної конференції у ягідному бізнесі України відбудеться 27-28 травня, повідомляє проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор клубу.

«Через стабілізацію карантинної ситуації в Києві та Україні в цілому зустріч резидентів клубу FTradeClub Berries в цьому році відбудеться! Не зважаючи на всі перипетії минулого місяця, її актуальність для провідних виробників та покупців свіжих і заморожених ягід, а також ключових постачальників технологічних рішень лише посилилася. Запрошуємо всіх учасників ринку України взяти участь у провідних заходах ягідного бізнесу в оновленому форматі 27 і 28 травня », – розповідає Олександр Хорєв, керівник проєкту« АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Нагадуємо, що програма зустрічі резидентів FTradeClub Berries включатиме:

пленарну частину події: обговорення головних питань ринку ягід (чи чекати обвалу цін на лохину, чи будуть ягоди дорогими через погоду, заморозка vs свіжий ринок і т.д.);
В2В-переговори: виробники свіжих ягід, ті, хто заморожує і перероблює ягоди, закупівельники мереж супермаркетів, оптові покупці;
бізнес-тури: Аграрна компанія «Еко-Парк» (комерційне виробництво лохини і обліпихи), компанія «Престиж Фрут Компані» (системна роботи великої експортно-імпортної оптової компанії).

Зверніть увагу, що всі умови участі, підтверджені реєстрацією до 25 квітня, залишаються в силі. Більш детальна інформація про подію, попередня програма пленарної частини, b2b-переговорів і бізнес-турів, нові умови участі та рекламні можливості розміщені на сайті заходу.

Спонсором конференції в оновленому форматі виступає компанія «Сингента Україна». Партнерами події є Аграрна компанія «Еко-Парк», компанії «Евкаліпт Р» і «ПРЕСТИЖ ФРУТ КОМПАНІ», Українська плодоовочева асоціація (УПОА), Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO), проєкти EastFruit і Sapienza.media.

З питань участі в FTradeClub Berries, будь ласка, звертайтеся:
Євген Кузін, +380 96 583 6323, eugenekuzin@gmail.com
Олександр Хорєв, +380 67 634 3980, halex.khorev@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар